2737
2739
عنوان

ی چیزی ناراحتم کرده

840 بازدید | 66 پست

هفته پیش جاریم سه بار اومد خونمون سر زد

حالا امروز من کلی پنکیک شکلاتی و ی فلاکس چای درست کردم رفتم خونشون نشستم

بخدا نگفت میخوایم بریم مهمانی 

ولی شوهرش ی بار رفت بیرون دیدم هی دارن ب هم علامت میدن من قشنگ متوجه شدم

😞حتما شوهرش داشته میگفته بهش بگو بره 

خلاصه من ی ۲ساعتی موندم برگشتم خونمون 

نیم ساعت بعد زنگ زدم ی کاری داشتم مهمانی بودن

چرا بهم نگفت واقعا حس بدی دارم

عجب ادمی بودا

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

همون موقع تو روش میزدی

خوشم میاد دو ساعتم نشستی😂

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
من ازکنار داشتم علامت دادناشونو میدیدم رفت و برگشت تو اتاق همش پچ پچ حتما داشتن راجع ب من حرف میزد ...

باید میگفتی چیزی شدع ؟ک حالشون جا میومد عد بگو بنظرم مثلا خیلی اروم و دوستانع بگو چرا اون روز نگفتی جلی میخاین برین من مزاحم نمیشدم شمام کارتون سخت نمیشد

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh