2733
2739
عنوان

ی چیزی ناراحتم کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 840 بازدید | 66 پست
من خودم ناراحتم  از پچ پچا ناراحتم اگرمیگفت برو بهتر بود

عزیزم باور کن اگه بهت میگفت خیلی بیشتر ازین حرفا بت برمیخورد و خود خوری میکردی 

اون فقط میخواسته بهت احترام بزاره

عضو گروه نارنجی  🍁 وزن اولیه ۷۲ 🍁 وزن فعلی ۷۱و۵۵۰🍁 هدف اول ۶۸  🍁 هدف دوم  ۶۴  🍁هدف سوم ۶۰  🍁وووو......هدف نهااااایییییی ۵۸  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم ناراحتم  از پچ پچا ناراحتم اگرمیگفت برو بهتر بود

عزیرم شاید واقعا داشتن فکر میکردن چکار کنن بگن نگن .. ازشون ناراحت نشو ... فقط بهش بگو عزیزم ما که رودربایستی نداریم مهمون داری یا مهمونی میخوای بری بهم بگو . بگو خیلی ناراحت شدم بخاطر من معطل شدین خیلی زشت شد 

اره میبینی واقعا آدم بیشعور همه جا هست  صدبار گفتم بازم میگه پکیدیم ازخنده  ممنون عزیزم ...

واقعا کجاش خنده داره ؟ ؟ ولشون کن .. اینا همون بی ادب هایی هستن که وقتی طرف مقابل حرف میزنه یکسره بین حرفشون درمیان یا دنبال سوتی ن .. ادم هایی که ادمو از حرف زدن پشیمون میکنن 

2728
من ازکنار داشتم علامت دادناشونو میدیدم رفت و برگشت تو اتاق همش پچ پچ حتما داشتن راجع ب من حرف میزد ...

ددسته که ایشون خونه شما اومدن ولی این دلیل نمیشه شما بی ملاحضه باشی . اولا که باید قبلش زنگ میزدی دوما وقتی دیدی عجله دارن چرا دوساعت نشستی؟؟؟چطور  تونستی؟اونا برنامه داشتن و به بقیه قول داده بودن !!! . بازم ادمای خوبی بودن که چیزی نگفتن . دم جاریت گرم !!

ددسته که ایشون خونه شما اومدن ولی این دلیل نمیشه شما بی ملاحضه باشی . اولا که باید قبلش زنگ میزدی دو ...

تاپیکو بخونی صد بار گفتم زنگ زدم قبلش

صد بار گفتم نشون ندادن عجله دارن فقط پج پچ دیدم ک فکر نمیکردم راجع ب من باشه