2752
2734
عنوان

فواید زایمان طبیعی درمقابل سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 1011 بازدید | 113 پست
هرچی بگیم بازم حرف حرف خودتونه پ بیخیال نرود میخ آهنین در سنگ

خب اين حرف رو منم ميتونم به شما بگم

چون زياد بودن كسايي كه از طبيعي بد ميگن و به همون اندازه هم سزارين

و بهترين كار اينه ك نظراتمونو براي خودمون نگه داريم و تاپيك نزنيم كه نطرات مخالف بشنويم و توجيه الكي كنيم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
این ی چیز شخصیه که بخواد،طبیعی،زایمان کنه یا سزارین من خودم به اختیار خودم سزارین شدم بخدا هیچ دردی ...

چنسال پیش من دوسال پیش میخاسم اختیاری سز بشم گفتن نه راضی بودم پول اضافم بدن قبول نمیکردن اجباری بود خدا لعنتشون کنه که عذابن دادن از اخرم سز شدم

خدایامرسی بابت همه چیز😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرمن سر هر دو زایمانش سر بچه اذیت شد کلی عذاب کشید هنوزم سر بچه خوب نشد.عروس خالمم طبیعی زایید جفت خارج نشد دوباره سزارینش کردن جفتو در اوردن.😐

وای زندگی چقدر جذابه وخدا وشکر که اعصاب من از فولادِ.........
2731

منکه انقدر زایمان طبیعی دیدم که خانوما داغون شدن و بخیه هاشون عفونت کرده که دیگه اسم طبیعی رو هم نمیارم مخصوصا طبیعی تو بیمارستان دولتی که یه جور خودکشی محسوب میشه 

خانومی که تو سن ۲۱ سال به خاطر اجبار دکتر به طبیعی اوردن رحمش رو تخلیه کردن و خونریزی شدید رحمی پیدا کرده  رو هیچ پژوهشگرو هیچ مقاله ای ارومش نمیکنه 

بچه ای که به خاطر فشار زیاد دچار نارسایی تو اعضای بدنش میشه رو هیچ پزشکی قبول نمیکنه ولی من به چشمم دیدم 

چنسال پیش من دوسال پیش میخاسم اختیاری سز بشم گفتن نه راضی بودم پول اضافم بدن قبول نمیکردن اجباری بود ...

پارسال.نه دکترم چیز نگفت فقط،هزینش زیاد شد حدود پنج تومن

عضو اکیپ علمی تخلیلی 😉من همون بهووونه سابقم☺.شب خوابیدم صبح بیدار شدم دیدم بدون هیییییییچ دلیلی لغو کاربری شدم😔😔با سابقه سه سال عضویت😣 پس....                       فک نکن که تازه واردم😏😏من خودم شاخ نی نی سایتم😏😏😂

عزیزم اینجا جای این اطلاعات مفید نیست اینجا اکثریت فقط از روی شنیده هاشون حرف میزنن و ادعا دارن از جراح زنان بیشتر و بهتر درک میکنن این موضوع رو

نمیشه ادم جاهلی که چشمشو رو واقعیت و علم بسته رو به زور از جهل و بی سوادی در بیاری

امضای یکی از کاربرا خیلی خوب بود نوشته بود سواد به این نیست که به تیکه تیکه شدنت افتخار کنی سواد اینه که زایمان طبیعی اصولی و بدون درد انجام بدی

فکر سزارین واقعا حال ادمو بهم میزنه انقدر که هم برای مادر هم برای نوزاد زجر اور و غیر اصولیه 

بچه رو قبل از مراحل نهایی رشدش جدا کنی و به زور به دنیا بیاری کجاش خوبه؟!

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
ردش واسه من کامل محو شده بعد دوسال نه میخاره نه بیحسه نه هیچی دیگ بمیرمم طبیعی نمیارم دکترای احمق اج ...

دقيقا همينجا بودن كسايي كه سر طبيعي يا بچشونو از دست دادن يا يه بچه ناقص بدنيا اوردن

يا بعضيا ميگن ميل جنسيمون كم شده

بعضيا ميگن ظاهرش زشت شده

و........ 

اما بعضيا بزور اصرار دارن ك نه ما تنگ تر شديم مال ما خوشگلتر شد شبيه بچه ١١ ساله شده 

خب اين چه توجيه هاييه كه عقل سالم كاملا ردشون ميكنه

درسته زايمان طبيعي سالمتره اما بهتر نيست براي همه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
دقیقا.   ببین  من از هر کی پرسیدم ‌گفتن  اونجامون  تغییر کرده.  نمیدونم بعص ...

عقل هم همينو ميگه

وقتي از اونجا يه بچه رد ميشه با ٥٠٠ تا بخيه هم قرار نيست مثل قبلش بشه

منکه انقدر زایمان طبیعی دیدم که خانوما داغون شدن و بخیه هاشون عفونت کرده که دیگه اسم طبیعی رو هم نمی ...

دقیقا خواهر زاده منم قلبش مشکل پیدا کرد.

وای زندگی چقدر جذابه وخدا وشکر که اعصاب من از فولادِ.........
با احترام  این کارشناس  بیخود  گفت.  همشون میرن  سزارین  بعد  بقی ...

اخرم نفهمیدم چراانقد جبهه گیری میکنین

چرا قبول نمیکنین بدنا متفاوته

خیلیام هستن برعکس شما از زایمان سزارینشون به بدی یادمیکنن

هرنوع زایمانی عوارض خودشو داره

منم خیلیا رو دیدم بعد سز شکماشونو عمل کردن

من بیکینیم هیچ ردی از بخیه نیس هیچی

و بعد زایمانم جوری بخیه زد که واژنم از قبل بارداری بهتر شد

ولی اینا دلیل نمیشه که همه مثه من باشن

واززایمانشون راضی باشن

من اینو قبول میکنم که هرکسی نظر متفاوتی درمقابل زایمانش داره

شماهم قبول کنین

خیلیا خیلیا بقدری از سزارینشون عوارض بد دیدن که کلا بیخیال بچه شدن

انقد سزارینو الکی بزرگش نکنین

برا ظهور امام زمانمون(عج) دعا کنیم                                              الهم عجل الولیک الفرج
دقيقا همينجا بودن كسايي كه سر طبيعي يا بچشونو از دست دادن يا يه بچه ناقص بدنيا اوردن يا بعضيا ميگن ...

بعضیا حرف خودشونه فقط بسته به خود فرد تصمیم میگیره ببینه میتونه یان منم دوربریام طبیعی اوردن راضین ولی دلیل نمیشه منم بتونم طبیعی بیارم 

خدایامرسی بابت همه چیز😍
من دوسال پیش چهارتومن هزینم شد ولی نمیذاشتن بیمارستانمم خصوصی بود

من بیمارستان خصوصی رفتم.دکترمم خیلی خوب بود انتخاب و به عهده خودم گزاشته بود

عضو اکیپ علمی تخلیلی 😉من همون بهووونه سابقم☺.شب خوابیدم صبح بیدار شدم دیدم بدون هیییییییچ دلیلی لغو کاربری شدم😔😔با سابقه سه سال عضویت😣 پس....                       فک نکن که تازه واردم😏😏من خودم شاخ نی نی سایتم😏😏😂