2737
2739
عنوان

نظافت ..کد بانوها بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فعلا که بخاری روشن نکردیم هنوز ولی اره بخاریمون بدون دودکشه

آخه بخاری بدون دودکش بشدت به خونه نم میده..رختخواب های خواهرم بخاطر همین نوب بخاری خراب شدن.

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤
آره باید کاور میکشیدم بلد نبودم😖

عیب نداره اگه بالکن داری بذارینش جلوی افتاب مستقیم البته گرمای الان ن بهار بذار جلو افتاب بمونه اگه روتختی داره اکثرشون کاور دارن بکش واسش اگه کاورم نداری یه پتو ساده تهیه کن بنداز رو تشکت که مطمن تره وکثیف بشه راحت میشوری

2738
خونه بدون پنجره میشه مکه

بله خونه منم همینطوره اتاق خواب ها که دیگه کلا هیچ راه عبور هوایی ندارن ولی چون تز تخت استفاده نمیکنیم مشکل اسی روندارم

اسی یه سوال

تا از خوب بیدار میشی پتو و ایناروتامیکنی یا نه؟

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عیب نداره اگه بالکن داری بذارینش جلوی افتاب مستقیم البته گرمای الان ن بهار بذار جلو افتاب بمونه اگه ...

کاور رو تختی ک پارچه معمولیه فایده نداره ولی اره حتما باید بزارم جلو افتاب یکم 

بله خونه منم همینطوره اتاق خواب ها که دیگه کلا هیچ راه عبور هوایی ندارن ولی چون تز تخت استفاده نمیکن ...

اوایل یه کاور رو تشک میکشیدم و از این رو تختیا که لحافن کامل میکشیدم روش بعد که دیدم بو میگیره دیگه لحافو  زود جمع میکنم صبحا 

آره عذر میخوام دوتامون با لباس زیر میخوابیم فقط چراا؟؟😶😶

خب ازهمینم میتونت باشه دیگه

چون پوست بدن مرتب مواد زائد ازخودش دفع میکنه مواد بسیار ریزمیکروسکوپی که بوی بد درست میکنن اینا چون لباس نمیپوشید به جای لباس میرن به تختتون

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706