2410
2553
عنوان

نظافت ..کد بانوها بیان

721 بازدید | 53 پست

سلام خانما 

میگم که تخت دو نفرمون همییییشه بوی بد میده ببخشید انگار بوی عرق موندست بوی مردگی و کهنگی در حالی ک فقط دو ساله عروسی کردیم تقریبا دو هفته یبار ملافه رو میشورم ولی فایده نداره تشک خیلیییی بو گرفته

بنظرتون اگه بگم بیان بشورن خراب نمیشه ؟؟

شما چکار میکنید بو نگیره 

البته بگم من اتاقم کلا ۹ متره و پنجره نداره ینی کل خونه پنجره نداره صبحا یه سه چهار ساعتی در ساختمونو باز میزارم خونه هوا بخوره 

بگو قالیشویی واست بشوره 

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔

خونه بدون پنجره میشه مکه

شروع انتظار۹۵/۸/۲۶پایان انتظارم رو خدا میدونه ..دلم شکسته خدایا به بزرگی خودت قسم میدم انتظارم تموم بشه.زندگیم پر آرامش بشه...از ته دل بخندیم .خدایا دیگه امیدی ندارم😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

تشکتو بو کنن ببین از اونه یا ن 

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
2714
2706