2733
2734
عنوان

نظافت ..کد بانوها بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 53 پست

پتو و ملافه و همه چیو بشور حاله بزن قشنگ خشک کن بعد با شامپو فرش و تاید و آب گرم با یه لیف کلا همه جای دوشکو لیف بکش بعد بزار جلو بخاری چن روز خشک شه بعد یا تو راهرو یا پشت بومی جایی بزار یه روز هوا بخوره اگه آفتاب باشه که عالیه بعد استفاده کن محاله بو بده دیگه البته پرده فرش وسایل دیوارا همه رو چک کن ببین نم نزده جایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خراب نمیشه ؟؟

نه منم دادم شستن

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔
آره عذر میخوام دوتامون با لباس زیر میخوابیم فقط چراا؟؟😶😶

همونه عزیزم عرق بدن کامل میره تو خورده تخت‌...ببین فردا صب پاشدی روتختی ملافه همه رو بردار رو تشک تخت جوش شیرین بریز بزار دوساعت بمونه بعدش با جاروبرقی جاروش کن

2738
آره عذر میخوام دوتامون با لباس زیر میخوابیم فقط چراا؟؟😶😶

خوب ملافه ها رو وقتی بدون لباس میخوابی باید زودتر بشوری. دو هفته یکبار دیره به نظر من‌. تهویه نداشتن اتاق هم بی تاثیر نیست. اول یه فکری به حال کتابخونه ات بکن و بذارش انباری ای جایی که حدااقل یه پنجره قابل استفاده داشته باشی

من تختخواب ندارم ولی یه جایی خوندم که جوش شیرین بریزن و بعد از 2 یا 3 ساعت جارو برقی بکشین بوش می ره ...

انجام دادم فایده نداشت فک کنم باید بندازمش دور 

شوهرم میگه تو حساسی هیچ بو نمیده ولی من شبا اصلا ارامش ندارم تو خواب بس که بد بو شده

همش حمومیم بابا کاور تشکو بش فک نکرده بودم واقعا موثره؟؟

صد درصد کاور داشته باشی چیزی که بو میگیره کاوره راحت در میاری میشوری ،دیگه خود تشک بو نمی گیره 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
2706