2737
2739

پدرشوهرم اون خونه رو با پدر خودش ساخت و زندگی کرد باهاشون تا اینک پدرومادرش فوت میکنن یعنی میخوام بگم ما قراره اون خونه بریم

نامزدم اون خونه ۲۲سال زندگی کرد تا اینک داداشش تو محله همش دعواش میشه با دوستاش یعنی محله یجوری بوده نتونستن دووم بیارن رفتن مستاجری شهر جای خیلی خوب و گف دیگ برنمیگردم اونجا پسرمو اذیت کردن و فلان

حالا این خونه رو ۲سال رهن دادن بعدش حالا ما میخوایم بریم اونجا نامزدم میگه واسه ی مدتی بعدش خودمون اروم اروم خونه میخریم بتونیم پس انداز کنیم بخریم منم گفتم تو دلم نریم مستاجری تو این گرونی چرا پولو بدم مستاجری 

حالا من میترسم پس فردا تو استخدامی دچار مشکل بشم چون اینجا دعوا شده با ی عده ای واسه تحقیق بیان رد بشم اینم بگم پدرشوهرم گزینشه نامزدم میگه شهر دیگه هم دربیای از گزینش این شهر میان تحقیق و نگران نباش ما اونارو میشناسیم نگران نباش و فلان ...

من چیکار کنم حالا اینم بگم محله پایین شهره خونه ی بزرگیم هس

حالا کجا دارن استخدامت میکنن؟! 

خدایا شکر به داده ها و نداده هیچ پرچمی غیر کربلا بالا نیست ✮✮✪✮✮ حسین معنی آزادی است ✮✮✪✮✮حسین چشمه خوبی ها ✮✮✪✮✮ حسین برکت این دنیا ✮✮✪✮✮حسین پاکی بارانها ✮✮✪✮✮ حسین روشنی جانها ✮✮✪✮✮بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی ✮✮✪✮✮ همه وجودم گرفته، به هوای تو شور و حالی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره داداشش

نه بابا 22 سال پیش چه کار به الان و شما داره

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
2738

فکر نکنم تو گزینش مشکلی برای شما پیش بیاد ، برادر من استخدام رسمی قوه قضائیه است و درسته برای گزینش خیلی تحقیق شد در موردش ولی بیشتر رو شخصیت و زندگی خودش بود تا اطرافیان ، اگر شخص مورد تایید باشه جای نگرانی نیست ، کمااینکه شما میتونی با حفظ شئونات تو اون منطقه زندگی آرومی رو شروع کنی ....

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.

الانم گزینش ها بیشتر تلفنیه تا محلی بخاطر کرونا. تلفنم همونا که خودت دادی زنگ میزنن

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
نهه۲۲سال پیشو نمیگم ک  ۳سالی بود با محله دعوا کرده بود داداشش الان رفتن مشتاجری

اها. باشه. برادرشوهرت به شما ربطی نداره. داداشت اگه بود یه چیزی

ممنون از راهنمایی نظرتون چیه برم‌اون خونع؟؟

بله عزیزم چرا که نه ، تازه آموزش و پرورش به سختی قوه قضائیه نیست اصلا ، بالاخره هر انسانی خودش یا اطرافیانش مشکلی دارن ، یا بعدا ممکنه دچار مشکل بشن ، مهم شخصیت و نوع برخورد و رفتار شما تو زندگی و جامعه است که سنجیده میشه از نظر استخدام ، مشکل جدی هم نبوده ، نگران نباش 

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.