2733
2739
عنوان

از شوهرم بدم اومده

| مشاهده متن کامل بحث + 792 بازدید | 45 پست
بله درسته خیلی داغونم خیلی دلم شکسته هیچ امیدی ندارم کلا دوروزه حوصله ندارم دستاپاهام شل شده 

هوم میدونم چی میگی

انگار مامانمون رفته بازار مارو نبرده..انگار دندونمون رو کشیدن بهمون بستنی ندادن... انگار برف اومده تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست... انگار همه دوستامون افتادن تو کلاس A ما افتادیم کلاس B .... انگار ورزش 19 گرفتیم ... انگار همه اردو رفتن جز ما ... همینقدر داغـونـم...
اگه زندگیت خوبه و شوهرت مرد خوبیه جدی نگیر و دیگه کشش نده مردا تو عصبانیت یه چیزی میگن این زنه که نب ...

بنظرتون باعث نمیشه دفعه بعدی هم باز از این حرفا بزنه دلم میخواد این حرف شو هروقت شده چندبار با روش بیارم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خونه پدری کسی خواهری نداری یکی دو روز بری اروم بشی حالت خوب بشه؟

چرا خیلی دوست دارم برم ولی اگر میشد شوهرم هم کلا نیاد خوب میشد ولی خب بلاخره پدر مادرم میفهمن 

خب عصبی بوده به اونم فشار اومده سعی کنین همدیگرو درک کنین یکم بهم محبت کنین و سعی کنین از هر بحثی جلوگیری کنین بهتر میشه مردا هم خسته میشن یه خورده تو هم درک کن مطمئنم باش بازتابش میبینی .

دلم دو قلو پسر میخواد🧒🧒
چرا خیلی دوست دارم برم ولی اگر میشد شوهرم هم کلا نیاد خوب میشد ولی خب بلاخره پدر مادرم میفهمن 

برو ب بهونه سر زدن ب دوری بخور

انگار مامانمون رفته بازار مارو نبرده..انگار دندونمون رو کشیدن بهمون بستنی ندادن... انگار برف اومده تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست... انگار همه دوستامون افتادن تو کلاس A ما افتادیم کلاس B .... انگار ورزش 19 گرفتیم ... انگار همه اردو رفتن جز ما ... همینقدر داغـونـم...
2738

مردهاصدتاچاقومی سازندکه یک دانه اش هم دسته ندارد،لب ودهن دردعوازی ادمی اژند،کلاچون مدیریت اعصاب ندارندوهمیشه درزندگی جاخالی داده اندوخانواده پشتشان بوده،لفظ جدایی برای فرارازبحث وحل مسئله وپایان دادن به دعوارابه کارمی برند.

خیلی دلم شکسته ای کاش جایی داشتم میرفتم آروم میشدم 

صبح یادت میره مردا وقتی عصبانی ان نمیفهمن چی میگن همم چرا خانوما اینقد حساس شدن حرف بدی نزده ‌ه دعواتون شده دا من خیلی هارو دیدم دعوا کردن پسر به پدر دختر زنگ زده بیا دخترتو ببر ولی صبح اشتی کردن زیاد حساس نشو

2706