2737
2734
عنوان

از شوهرم بدم اومده

792 بازدید | 45 پست

دیشب باشوهرم دعوا کردم حوصله دیدنشو ندارم تو دعوا بهم گفت بنظرم ما باهم زندگی نکنیم بهتره اگر هم تو اذیت میشی منم اذیت میشم جفتمون اعصابمون خورد میشه باهم زندگی نکنیم من حوصله ندارم سختته صبح میزارمت خونه بابات من هیچی نگفتم فقط گریه کردم واقعا بدم اومده ازش حتی دلم نمی‌خواد ببینمش شما بودید با همچین مردی چکار میکردید حتی زورم میاد بلند شم از خواب انقدر نامید شدم هیچ امیدی ندارم. به زندگی با این حرف ک شوهرم زد 

طلاق بگیر 

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

تو دعوا ک حلوا خیرات نمیکنن

ادما تو دعوا هر حرفی ممکنه بزنن

انگار مامانمون رفته بازار مارو نبرده..انگار دندونمون رو کشیدن بهمون بستنی ندادن... انگار برف اومده تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست... انگار همه دوستامون افتادن تو کلاس A ما افتادیم کلاس B .... انگار ورزش 19 گرفتیم ... انگار همه اردو رفتن جز ما ... همینقدر داغـونـم...
خیلی دلم شکسته ای کاش جایی داشتم میرفتم آروم میشدم 

خونه پدری کسی خواهری نداری یکی دو روز بری اروم بشی حالت خوب بشه؟

انگار مامانمون رفته بازار مارو نبرده..انگار دندونمون رو کشیدن بهمون بستنی ندادن... انگار برف اومده تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست... انگار همه دوستامون افتادن تو کلاس A ما افتادیم کلاس B .... انگار ورزش 19 گرفتیم ... انگار همه اردو رفتن جز ما ... همینقدر داغـونـم...
2706