2733
2739
عنوان

تغییر طرز فکر من بعد از خیانت دیدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1620 بازدید | 65 پست
تو چقدر قوی هستی که الان اومدی اینجا و تاپیک زدی و داری از احساست میگی من یادمه تا یک هفته با یه آدم ...

عزیزدلم💗ایشالا بتونی مرحم زخمتوپیدا کنی💖

میشه واسم دعا کنی؟🌻به دعاتون اعتقاد دارم🌺💟

گذر زمان خیلی چیز هارو تغییر میده .. همینکه شما از قبل برای خیانت شوهرتون خطو نشون میکشیدن یعنی این فکرو تو ذهنت پروروندی در حالی که تو ارزشت بالاتر ازین چیزاست .. آدمی با نقاط،ضعفی که انرژی بیشتری رو صرف فکر کردن به اونا بکنه دیر یا زود ملاقات میکنه ... هیچوقت برای آیندتون خطو نشون نکشین و بسپارینش به کسی که همه چیز در دست اوست ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلم سیاه شده نسبت بهش! 

منم اگه به خاطردوتاطفل معصومم نبودجدامیشدم

اولش که متوجه شدم حال توروداشتم دنیاتیره وتارشده بودهمش کارم گریه بود ولی بخشیدمش والان تااخرعمراعتمادم ازبین رفته حساس وشکاک شدم همش میگم بازم داره خیانت میکنه خیییییییلی سخته تحملش😢😢

من چی بگم ک با تمام جزئیات خیانتاش روبه رو شدم ولی مدرکی نداشتم و همه رو حاشا کرد خیلی بد بود گفتم جدامیشم ولی بعد چندوقت ک محبت کرد بهم دلم صاف شد ولی یادش میوفتم تا مرز سکته میرم هی خدااااا 

2731
منم اگه به خاطردوتاطفل معصومم نبودجدامیشدم اولش که متوجه شدم حال توروداشتم دنیاتیره وتارشده بودهمش ...

میفهمم چی میگی 😢 ایشالا اوضاع درست میشه💗🌸

من چی بگم ک با تمام جزئیات خیانتاش روبه رو شدم ولی مدرکی نداشتم و همه رو حاشا کرد خیلی بد بود گفتم ج ...

عزیزم ایشالا دیگه خطا نمیکنه💗💗

منم اگه به خاطردوتاطفل معصومم نبودجدامیشدم اولش که متوجه شدم حال توروداشتم دنیاتیره وتارشده بودهمش ...

زندگیت عین منه😓

خدایاهزارآرزوطلبکارم ویک مرگ بدهکار...یاطلبم رابده یاطلبت رابگیر  
2740

عزیزم میتونی پیج زندگی سالمو تو ایتستا فالو کنی و دستاورد بجه هارو گوش کنی راهکار میده بهت ی روانشناسه خانم سوده هروی .

خاستی بهم پیام بده کانالشو هم بفرستم برات عالیه عاليه 

فک میکردم زندگی اینجوریه! خودم نوشتم اشتباه بود طرز فکرم اگه دقت کنی

کار درست کردی!!  آدم خیانتکار درست نمی شه!!  فقط حرفه ای تر می شه!!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤

منم یکیو در حد مرگ دوسش داشتم 

۵ سال باهم بودیم 

ی بار خیانت کرد بخشیدم.چن بار بازم انجام داد.اوند التماس کرد بازم بخشیدم

اون اوایل فک میکردم کنار میام 

ولی تو این ۵ سال یواش یواش ازش بدم میومد. دیگه همه اخلاقاش و خیانتاش باعث شد بگم تمام

ادم اون اوایل فک میکنه میتونه ببخشه و ادامه بده 

بعدها میفهمه نه نمیشه 

2706