2737
2734
عنوان

تغییر طرز فکر من بعد از خیانت دیدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1620 بازدید | 65 پست
حرف جدا شدن نزدم ولی میدونم دیگه نمیتونم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5055303/یه-صحبت-با-تمام-بانوان-سرزمینم-که-خیانت-دیدین

کاربری چهارم                          هفده سال پیش بین خرید گوشی لمسی که تازه مد شده بودو تختخواب من تخت خوابو انتخاب کردم چون دلم زندگی و عشق و دوست داشتن میخواست ،نه کامپیوترو دوست داشتم نه گوشی نه بلوتوث نه کلیپ نه عکس نه فیلم ، من مجازی رو نمیخواستم من واقعیتو با خوبیها دوست داشتم چون احساسی و واابسته بودم اما ده سال بعد بالاخره دوتایی با چه شوقی گوشی خریدیم، با اومدن تلگرام ، واتساپ و اینستاااااا تو  باخیانتات ذاته واقعیتو نشون دادی، حس کردم ، باور کردم بعد ازون سرو صدا ها و دعواهایه شدید  تحقیر شدم  خورد شدم، حس کردم بازی خوردم، بچه رو وسیله زجرکش کردن من کردی  به خاطر بچم باید شاد بودم و میخندیدم و زندگی میکردم دو سال طول کشید تا سرپا شدم  اما شما رو از توی خونه ی دلم و قلبم انداختم بیرون، گذشت تا امروز من زنی شدم مستقل محکم و قوی ،سخت بود اما تونستم ، همه ی برنامه هایه موبایلو یاد گرفتم اما درست ازش استفاده میکنم به شما بارها گفته ام برو همه ی پولها و اموال را هم  بردار فقط برو بزار یه صبح که بلند میشم شمارو نبینم و از ته دل دوباره بخندم مگر چند بار زندگی میکنم اما شما مرا رها نمیکنی باشه این نیز بگذرد، میدانم گوشیم راپنهانی برمیداری حرفایه دلم را میخوانی پس بخون شما جوونیه منو به لجن کشیدین قطعا اگر عمرمن به این دنیا باشد پیری شما را به لجن خواهم کشید ، اما بدون شاید هیچ کس به اندازه ی من از اومدن فضایه مجازی خوش حال نیست  زندگی را به کامم زهر مار کردی  اما بهتر ازین بود که تو پیری میفهمیدم بهم خیانت کردی و اتش میگرفتم و کاری از دستم بر نمیامد پس خدایا بازم شکرت الان حداقل احساسم بزرگ ترین سرمایه ام را خرجت نمی کنم ارزوی بوسیدن و دوست داشتنت را تا ابد به دلت خواهم گذاشت 💏 💑  خانومی که امضامو میخونی من راز دلمو فقط برا این نوشتم که گذشتم  یادم نره و از یه سوراخ ده بار گزیده نشم ،پس ممنون میشم که به خاطر امضام منو لایک نکنین و سوال نپرسین چون دوست ندارم هر روز برام یاداوری بشه🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از دست این مردا

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱

کاش تاهمیشه این جوربمونی اولش که ادم خیانت میبینه همین احساس توروداره حالا بعدیه ماه برات کمرنگ ترمیشه واگه بیادبه غلط کردن بیافته والتماس کنه ببخشی دلت بازم نرم میشه من که اینجورشدم

2731
فک میکردم زندگی اینجوریه! خودم نوشتم اشتباه بود طرز فکرم اگه دقت کنی

مگه الان طرز فکرت خیلی خوبه 

بازم میخوای پای او لجن بمونی دیگه 

پس منتظر خیانت های بعدی هم باش

سرشکِ گوشه گیران را چو دریابند، دُر یابند🩷🌸
کاش تاهمیشه این جوربمونی اولش که ادم خیانت میبینه همین احساس توروداره حالا بعدیه ماه برات کمرنگ ترمی ...

دلم سیاه شده نسبت بهش! 

میشه واسم دعا کنی؟🌻به دعاتون اعتقاد دارم🌺💟
2740
مگه الان طرز فکرت خیلی خوبه  بازم میخوای پای او لجن بمونی دیگه  پس منتظر خیانت های بعدی ...

میخام جدا شم! چی میگی! 

حرف جدا شدن نزدم ولی میدونم دیگه نمیتونم

تو چقدر قوی هستی که الان اومدی اینجا و تاپیک زدی و داری از احساست میگی من یادمه تا یک هفته با یه آدم مرده هیچ فرقی نداشتم بعد یک هفته تازه چشامو باز کردم تازه فهمیدم چه بلایی سرم اومده از اون موقع هم تا الان واسه قوی شدنم خیلی کارا کردم ولی خب زخمش هنوز واسم تازس...الان سه ساله میگذره...نمیتونم فراموش کنم فقط به شرایطم عادت کردم...

من اگه خار میکاشتم تو زمین اینجوری عمرم و میریختم به پاش اون الان گل داده بود....
توروخدا بگو چطدری فهمیدی

یه شرایطی شد که مجبور شدبهم بگه اون دختره فهمیده بود بهم پیام داد واسه همین مثلا خواست بهم توضیح بده 

کلا حسمم میگف بهم که خیانت میکنه

2706