2733
2734
عنوان

تغییر طرز فکر من بعد از خیانت دیدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1620 بازدید | 65 پست
آره حرفت درته،اما تابه جایی... من همیشه فکر میکردم اگه خیانت از شوهرم ببینم ولش میکنم میرم چون جایی ...

شرایط زندگی هر کسی فرق میکنه و هرکسی صلاح خودشو بهتر میدونه، مطمئنم تو او موقعیتی که بودی بهترین تصمیمو گرفتی💗🌸ایشالا دیگه چیزی پیش نمیاد که ناراحت بشی💖🌺

میشه واسم دعا کنی؟🌻به دعاتون اعتقاد دارم🌺💟
دقیقن، خیلی ازش بدم میاد، وقتی دیدم دیروز بخاطر نریختن ابروش چجوری دست و پامیزدمیخام تف کنم تو صورتش ...

ولی انصافا انقد حال میده وقتی تو چشماش نگاه میکنی و همه این حرفا رو تف میکنی روش 

من بعد ها ک میگفتم ک تو این اداها رو سره من در اوردی شرمندگی و عذاب رو تو جشماش میدیم .حالم خوب میشد

اون شرمندگی ها ۱ درصد گریه های من نبود 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شرایط زندگی هر کسی فرق میکنه و هرکسی صلاح خودشو بهتر میدونه، مطمئنم تو او موقعیتی که بودی بهترین تصم ...

فدااات انشالله،وهمچنین برای شما،

وقتی خودت باشی خیلی راحت تر میشه تصمیم گرفت، 

الهی؛ گر طُ همراهم نباشی، وایِ من♡
2731
میدونی این وسط کی ازبین میره  کسی که خیانت دیده اون دونفرکه خطاکردن راحت زندگیشون رومیکنن اماام ...

من حرفتو قبول دارم اونی که خیانت کرده و معشوقش به خدا هر روز زندگیشون بهتر از روز قبل میشه به خدا راست گفتن که ظالم باش سالم باش

من اگه خار میکاشتم تو زمین اینجوری عمرم و میریختم به پاش اون الان گل داده بود....