2737
2734
عنوان

هر کی دماغش عملیه خیلی خوشبخته ینی ؟؟؟🤨🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 606 بازدید | 48 پست
اول زیبایی و لوندی برای پسرا مهمه شعار نباید بدیم اول زیبایی واسه دخترا مهمه بعد اخلاق و اصالت خانوا ...

خدا روشکر اطراف من که اینطور نیست

و هنوز هم ملاک های با ارزش تری برای ازدواج وجود دارد 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پس این همه دماغ عملی که طلاق میگیرن یا سر دو ماه نشده دوس پسرشون ولشون میکنه چی؟ اونایی هم که خوشبخ ...

اخی منتظر این پیاما بودم الان کپیش میکنم  دقیقا همینه 

ولی میدونی اخه دلم میسوزه وضع مالی ما حتی بهترم هس اون با قرض و وام اینا عمل میکنن که چی شه خب ادم فک میکنه اینا معیارای بزرگترین 

و اینکه بعد عمل حالشون خوبه خوبه 

نمیدونم خودم هنوز درگیر جوشامم ای بابا 

مبشه بازم دلداریم بدین 😓

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 
اره پارسال عمل کردم حقیقتو بگم پسرای بهتری جذبم میشدن

الان شوهر کردی 

به نظرت چقد تو خوشبختیت اثر داشت 

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 
اخی منتظر این پیاما بودم الان کپیش میکنم  دقیقا همینه  ولی میدونی اخه دلم میسوزه وضع مالی ...

من چندتا  دختر و میشناسم که بینیشون اصلا جالب نبود یعنی قشنگ میخورد توی ذوق 

ولی خانوم و نجیب بودن به خدا دوتاشونم با دو  تا پزشک و دندانپزشک بسیار بااخلاق و زیبا  ازدواج کردن

2740
ن ۲۰ سالمه دوس پسر دارم خب پسرای خوب و زیادی جذبم میشن قبل از عمل کمتر بود اعتماد ب نفسم خیلی رفته ب ...

خب عزیزم دوس پسر فلسفش کلا متفاوته پس اینو بگو دگ 

دوس پسر در اغلب موارد طرفو برا ازدواج نمیخواد 

من فکر کردم خواستگار و ازدواج منظورته 

دوس پسر ک بله هر چی داف تر بهتر براشون 

من چندتا  دختر و میشناسم که بینیشون اصلا جالب نبود یعنی قشنگ میخورد توی ذوق  ولی خانوم و ...

وای دلم اروم شد 

کاش منم به ارامش برسم قیافه شده همه چیزم 

از دس دوستام 

خب عزیزم دوس پسر فلسفش کلا متفاوته پس اینو بگو دگ  دوس پسر در اغلب موارد طرفو برا ازدواج نمیخو ...

عزیزم دوست پسرم خواستگاریم هم اومده خانواده ها در جریانن کاملا اول اون منو ب مامانش معرفی کرد ولی درس دوتامون هنوز تموم نشده 

عزیزم دوست پسرم خواستگاریم هم اومده خانواده ها در جریانن کاملا اول اون منو ب مامانش معرفی کرد ولی در ...

ینی فک میکنی زیباییت و دماغت خیلی اثر داشته ؟

اره خب ببین اگه زیبایی اولیه نباشه پسر جذب ادم نمیشه ک بخواد بقیه جنبه های خوبشو ببینه

با این اوصاف کسی جذب من نمیشه که 

عملی نیستم 😓😓😓

2706