2703
2553

الان چندمین دفعست دوستام دارن برام عکس دماغ عملیشونو میفرستن ....خوشبحالشون واقعا خیلی خوشبخت و خوشحالن ینی ؟

خودم دماغم عادیه نه بد نه خوب .. پولشم دارم ولی دوس دارم نچرال بمونم ولی اینطوری ک همه دوستام عمل کردن خب معلومه خیای خوشگلن بهترین کسا هم میان خواستگاریشون 

وای بچه ها حالم خرابه بیاید دلداریم بدید 

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انجلینا جولی دماغش عمل نیست ینی دوستای تو از اون خوشبخترن؟؟😁🤔😂

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  
2456

چه ربطی داره؟   

من دماغم با توپ بسکتبال پوکید مجبور شدم عمل کنم...  

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
2714
نه بابا جوگیر نشیا نچرال یه چیز دیگست

خودت عمل کردی ؟

ن بابا ولی اخه اینا دگ چشونه خوشگل همه چی تکوم شدن 

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 
2706