2733
2734
اون زنیکه کلاه برداره  فاطمه فراهانی جزیره ؟ کلی هم پول مفت از من گرفت(شرایط روحی بدی داشتم و ...

عزیزم درخواستم قبول میکنی 

💖💖💖امید و تلاش و توکل به آفریدگار رحمان کلمات  کلیدی برای ساختن آینده ی درخشان هستند پس ا ن شا ءالله به خداوند منان توکل داشته باشید.... 💖💖💖
راضی بودی... چیزهایی که گفت اتفاق افتاد 

نه برای من نیوفتاده ولی برای دوستم اتفاق افتاد بهش گفته بود شاغل میشی

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سرکتاب قرانی  هرکسی نمیگیره اینا ک میگیرن سرکتاب از روی حروف ابجد هست الکیه و سرکتاب قرانی کار ...

شما تا حالا گرفتید با قرآن... راضی بودی 

💖💖💖امید و تلاش و توکل به آفریدگار رحمان کلمات  کلیدی برای ساختن آینده ی درخشان هستند پس ا ن شا ءالله به خداوند منان توکل داشته باشید.... 💖💖💖

قران برای سرکتاب نیست.... منم اعتقاد ندارم....یک زن کار بلد اومد ب مادرم گفت تو طلاق نمیگیری و برمیگردی.... اما مادرم جدا شد.... ولی خیلیا میرن پیشش .... دختر داییمه اما بهش گفتم قبولت ندارم چرت میگی .... سرکتابو کلا اعتقاد ندارم.... خیلیا گفتن با نامزدت ازدواج نمیکنی... هنوز نکردم و مشکلات زیاده اما میگم خرافاته ....اخرش ازدواج میکنم

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
2731

من یبار سرکتاب گفتم گفت سحر وجادو میبینم طلسم طلاق هست پول بده یاطلش کنم من ندادم یک هفته بعدش از اون خانم سرکتاب برام گرفت ایندفعه از سحر و جادو نگفت گفت راه روشنه😂😂😂😂

قَالَ إِنَّمَا أَشْكُو بَثِّی وَحُزْنِی إِلَى اللَّهِ وَأَعْلَمُ مِنَ اللَّهِ مَا لَا تَعْلَمُونَگفت: «من غم و اندوهم را تنها به خدا می‌گویم و از خدا چیزهایی می‌دانم که شما نمی‌دانید!سوره یوسف آیه ۸۶
خیلی سرکتاب گرفتم ولی چن روز پیش به یکی پیام دادم گرفت سرکتاب قرانی برام گرفت حرفایب ک اونا زدن همش ...

بهت راست گفت؟ چه چیزهایی گفت که راست بود

من یبار سرکتاب گفتم گفت سحر وجادو میبینم طلسم طلاق هست پول بده یاطلش کنم من ندادم یک هفته بعدش از او ...

ولی یه اقاهه به من گفت طلسمت کردن بعد یه مدت کارگرمون ازدیوار خونه کلی دعا پیداکرده بود

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
ولی یه اقاهه به من گفت طلسمت کردن بعد یه مدت کارگرمون ازدیوار خونه کلی دعا پیداکرده بود

شاید ایشون سرکتابش درست بوده میگم کار هرکسی نیست

قَالَ إِنَّمَا أَشْكُو بَثِّی وَحُزْنِی إِلَى اللَّهِ وَأَعْلَمُ مِنَ اللَّهِ مَا لَا تَعْلَمُونَگفت: «من غم و اندوهم را تنها به خدا می‌گویم و از خدا چیزهایی می‌دانم که شما نمی‌دانید!سوره یوسف آیه ۸۶
2740
شاید ایشون سرکتابش درست بوده میگم کار هرکسی نیست

شاید باورت نشه اون اقا فقط بااسم طرف پشت تلفن درمورد همه چی میگفت حتی اسم مادرمم ازم نپرسید  

شاید باورت نشه اون اقا فقط بااسم طرف پشت تلفن درمورد همه چی میگفت حتی اسم مادرمم ازم نپرسید  

جدی مگه میشه 

اره فقط بااسم فک کنم موکل داره 

عزیزم اگرم موکل داشته باشه اسم مادر حتما لازم هست 

اره فقط بااسم فک کنم موکل داره 

شمارشو میدی

عزیزم اگرم موکل داشته باشه اسم مادر حتما لازم هست 

کلا اسم مادر همه میگیرن 

2706