2737
2734
عنوان

عکس اندام بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 1602 بازدید | 129 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ورزش کن کار سختی نیس

میکنم 

رژیم ام دارم ولی هیچی ب هیچی 

دیگ قیدشو میخام بزنم این همه تلاش کردم داشتم لاغر میدشم ک سر ی قرص لنتی دوبرابرش برگشت 

الانم ک تلاش میکنم هیچی 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

پایین تنم همین شکلیه....ولی شکم دارم...آب نمیشه  

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
2738
همه جاش عالیه ولی ران پاش تپله ،من از ران پای تپل متنفرم😣 پ.ن خودمم ران پام تپله😵😵😒😒

من برعکس رون و با   سن پردوس.ساق لاغر. لاغر باشه ک میشه مث پاره حط

خلاصهکه چشام  دنیاییه     کروناس بمونید خونه اههههه      

منم همینطورم فقط خاطرزایمان یکم شکم اوردم ک اونم حلش میکنم ورزش کنی همین میشی ازشکم مادرشون ک اینجوری نبودن خط پاهاش میگ ورزش کاره

خدایاشکرت بابت نعمتی به این بزرگی که بهم دادی اول شوهرگلم که تکه دوم پسرام ک معجزه ی عشقمونن..خدایاخودت همیشه و همه جاپشت و پناه شوهرم بهترین رفیق زندگیم باش..محسنم خیلی عاشقتم دورت بگردم..ضربان قلبم😘😘😘😘😘😘من یه زن رزمی کارم به خودم افتخارمیکنم تنهادلیل پیشرفتم شوهرمه چون خودشم رزمی کاره عاشقتم استادمن
ببینم

سلوم...................چطور مطوری عشخم.........................دلم برات تنگید......................... 

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت
همه جاش عالیه ولی ران پاش تپله ،من از ران پای تپل متنفرم😣 پ.ن خودمم ران پام تپله😵😵😒😒

واا کجاش تپل تازه خوب 

دیگ لاغر تر این زشت میش 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2706