2733
2734

دو بار تایپیک زدم کسی جواب نداد کامل .خواهشا راهنمایی کنیو پروپوزال  خام داده فرمش رو پر کنید  بلد نیستم

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️

رشته ت چی هست؟

برای چه مقطعی؟

🌱  فإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا  🌱 به یادآر شبی را که با بغض و گریه سر کردی و هر ثانیه انگار جان می دادی و تصور میکردی که این شب، تمام نخواهد شد.اما صبح ، با تلنگر آفتاب بیدار شدی، رسوبات غم را از صورتت تکاندی نفس عمیقی کشیدی، ازجایت بلندشدی و ایستادی تا قـویتر از روزهای قبل، برای آرزوهایت، تلاش کنی .غصه ها همینقدر کـوتاهند و سختی ها همینقدر زودگذر .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

رشته ت چی هست؟ برای چه مقطعی؟

بهداشت عمومی هستم کارشناسی 

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
2731
چی هست؟

شبیه ی مقالخ هست درباره بررسی روانشناختی عوامل موثر استرس ناشی از کرونا در مراکز بهداشتی درمانی 

چی هست؟

طبق امضاء ات برات دعا کردم

بهداشت عمومی هستم کارشناسی 

فرضیه، سوال، هدف و موضوع پژوهشت مشخصه؟؟

روش تحقیقت و نحوه گردآوری اطلاعاتت چطور؟

اصلا هیچ مطالعه ای درباره موضوعت انجام دادی؟؟

منظورم اینه که منابع و سوابق پژوهشی رو بررسی کردی؟

یا تازه از صفر داری شروع میکنی کارت رو؟

🌱  فإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا  🌱 به یادآر شبی را که با بغض و گریه سر کردی و هر ثانیه انگار جان می دادی و تصور میکردی که این شب، تمام نخواهد شد.اما صبح ، با تلنگر آفتاب بیدار شدی، رسوبات غم را از صورتت تکاندی نفس عمیقی کشیدی، ازجایت بلندشدی و ایستادی تا قـویتر از روزهای قبل، برای آرزوهایت، تلاش کنی .غصه ها همینقدر کـوتاهند و سختی ها همینقدر زودگذر .
فرضیه، سوال، هدف و موضوع پژوهشت مشخصه؟؟ روش تحقیقت و نحوه گردآوری اطلاعاتت چطور؟ اصلا هی ...

دارپ از صفر شروع میکنم هیچی بلد نیستم موضوع ایی ک استاد داده  اینه:بررسی روانشناختی عوامل موثر استرس ناشی از کرونا در مراکز بهداشتی درمانی 

2738
طبق امضاء ات برات دعا کردم

مرسی از مهربونیت عزیزم

انشاالله شماهم هرگره ای تو زندگیتونه باز بشه

همیشه شاد و سلامت باشی

منم برات دعا میکنم  

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 
درخواست دوستی دادم اسی

من بلد نیستم چطور باید قبول کنم و اینکه میتونید کمک کنید در این مورد

از استاد راهنما بپرس من رشتم معماری بود کلا بحث پرپوزالش فرق داشت 

اخه استاد مون  کلا زیاد جواب نمیده میگه  توضیح  دادم باید بلد باشید😏

2706