2410
2553

دو بار تایپیک زدم کسی جواب نداد کامل .خواهشا راهنمایی کنیو پروپوزال  خام داده فرمش رو پر کنید  بلد نیستم

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️

رشته ت چی هست؟

برای چه مقطعی؟

🌱  فإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا  🌱 به یادآر شبی را که با بغض و گریه سر کردی و هر ثانیه انگار جان می دادی و تصور میکردی که این شب، تمام نخواهد شد.اما صبح ، با تلنگر آفتاب بیدار شدی، رسوبات غم را از صورتت تکاندی نفس عمیقی کشیدی، ازجایت بلندشدی و ایستادی تا قـویتر از روزهای قبل، برای آرزوهایت، تلاش کنی .غصه ها همینقدر کـوتاهند و سختی ها همینقدر زودگذر .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رشته ت چی هست؟ برای چه مقطعی؟

بهداشت عمومی هستم کارشناسی 

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
2720
چی هست؟

شبیه ی مقالخ هست درباره بررسی روانشناختی عوامل موثر استرس ناشی از کرونا در مراکز بهداشتی درمانی 

چی هست؟

طبق امضاء ات برات دعا کردم

بهداشت عمومی هستم کارشناسی 

فرضیه، سوال، هدف و موضوع پژوهشت مشخصه؟؟

روش تحقیقت و نحوه گردآوری اطلاعاتت چطور؟

اصلا هیچ مطالعه ای درباره موضوعت انجام دادی؟؟

منظورم اینه که منابع و سوابق پژوهشی رو بررسی کردی؟

یا تازه از صفر داری شروع میکنی کارت رو؟

🌱  فإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا  🌱 به یادآر شبی را که با بغض و گریه سر کردی و هر ثانیه انگار جان می دادی و تصور میکردی که این شب، تمام نخواهد شد.اما صبح ، با تلنگر آفتاب بیدار شدی، رسوبات غم را از صورتت تکاندی نفس عمیقی کشیدی، ازجایت بلندشدی و ایستادی تا قـویتر از روزهای قبل، برای آرزوهایت، تلاش کنی .غصه ها همینقدر کـوتاهند و سختی ها همینقدر زودگذر .
فرضیه، سوال، هدف و موضوع پژوهشت مشخصه؟؟ روش تحقیقت و نحوه گردآوری اطلاعاتت چطور؟ اصلا هی ...

دارپ از صفر شروع میکنم هیچی بلد نیستم موضوع ایی ک استاد داده  اینه:بررسی روانشناختی عوامل موثر استرس ناشی از کرونا در مراکز بهداشتی درمانی 

2714
طبق امضاء ات برات دعا کردم

مرسی از مهربونیت عزیزم

انشاالله شماهم هرگره ای تو زندگیتونه باز بشه

همیشه شاد و سلامت باشی

منم برات دعا میکنم  

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 
درخواست دوستی دادم اسی

من بلد نیستم چطور باید قبول کنم و اینکه میتونید کمک کنید در این مورد

از استاد راهنما بپرس من رشتم معماری بود کلا بحث پرپوزالش فرق داشت 

اخه استاد مون  کلا زیاد جواب نمیده میگه  توضیح  دادم باید بلد باشید😏

2706