2737
2739
عنوان

تورو خدا دعام کنید زندگیمون رو هواست کسی از رای قاضی و...سردر میاره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 843 بازدید | 62 پست
ما پول ندادیم ما طلبکاریم از اون اونم خونه خرید

خوب بابت چی طلب داشتید، همون رو کنید، بلخره پول یا جنس دادید که بدهکار، ضمنا اگر به شاهد باشه شما هم شاهد ببرید، آخرم باید قسم بخورید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توی مدارک همه چی ب نفع ماست  تو کیفری هم محکوم شد رفت حقوقی شکایت کرد بعد شاهدای اونو خاست رفت ...

اصلا چه سوری چه غیر سوری وقتی مدارک به اسم شماست قاضی هم نمیتونه کاری کنه.اثر انگشت رو میشه یه جوری پای برگه زد .امضا که دیگه نمیشه خود زرف امضا کرده.ناراحت نباش خونه مال خودتونه.اون کسایی که به ناحق رفتن شهادت دروغ دادن واگزار کن به خدا

فاکتور از بدهیش دارید دست خط چیزی که نکه من بدهی داشتم به برادرم در ازاش خونه بنامش زدم امضا کنه ؟

وکالت نامه هم داریم سند هم داریم 

ولی من سردر نمیارم و از همسرم نمیپرسم 

فقط از قاضی میترسم

تو لایق اون چیزی هستی ک خودت میخای ،نه اون چیزی ک دیگران میپسندن🙂
2731
اصلا چه سوری چه غیر سوری وقتی مدارک به اسم شماست قاضی هم نمیتونه کاری کنه.اثر انگشت رو میشه یه جوری ...

میدونم ولی این قاضی خیلی کش میده نمیدونم چرا میترسم بره و بهش رشوه بده 😔هرکاری ک بگی ازشون برمیاد 

ممکنه قاضی عوضی بازی در بیاره یا اون ب قاضی رشوه بده ؟؟؟

نه بابا..اگ هم ی درصد اینجور بشه اعتراض بزنین...من شوهرخالم کار میکرده میداده داداشش..اونم زمین میخریده بنام خودش..هیچ ب هیچ...وکیل ندارین؟زنگ بزن از ی وکیل بپرس مطمعن بشی..بنظر من ک اینجور نمیشه..الان من برم شاهد بیارم میتونم خونه داداشم و بگیرم؟نه..شما سند بنامت داری..چی از این بالاتر

پسر تابستان،دختر بهار
یعنی رفتن قسم خوردن که سوری زده به نامتون؟عجب    

خیلی نامردن .خیلی عوضین ن خدا میشناسن ن حق 

2738
خیلی نامردن .خیلی عوضین ن خدا میشناسن ن حق 

چی بگم والا اگه رفتن دست گذاشتن رو قرآن قسم خوردن شما هم واگذار کنید به خدا

اقاا هستم عزیزم عزیزم نکن   یاگلم افتاااد؟(واسه خودتون گفتم تا نگید ا وا نمیدونستم اقاایید)خیال خنده های تو/شدآرزوی هرشبم/به چشم های تو قسم/که جان رسیده برلبم/خزان شدو نیامدی/عزیز لحظه های من/اگر ندیدمت تورا/تو گریه کن برای من/ ای عشق/ تمام حسرت هنوزم/دلیل آه سینه سوزم...
میدونم ولی این قاضی خیلی کش میده نمیدونم چرا میترسم بره و بهش رشوه بده 😔هرکاری ک بگی ازشون برمیاد&n ...

نه بابا قاضی داره روال دادگاه رو طی میکنه.مگه با این رشوه های ناچیز میاد خودشو خ اب کنه؟توکل کن به خدا. 

عده کمی وجود دارن که حاضرن  بدن داد گاه و شهادت دروغ بدن اونم یر همچین موردی  والا من با ...

این برادرا جورین ک میگن وقتی ما هیچی نداریم شماهم نباید داشته باشین خون همو میمکن 

هیچوقت نزاشتن روز خوش ببینیم 

ارزش خونه اون موقع ۴۰۰ میلیون بود؟؟

اره الان بحث چند میلیارده همسرم سنگ کاره ۱۰ سال کار کرده براش 

نه بابا..اگ هم ی درصد اینجور بشه اعتراض بزنین...من شوهرخالم کار میکرده میداده داداشش..اونم زمین میخر ...

چرا وکیل داریم پیش هر وکیلی هم بگی رفتیم گفتن ممکن نیس 

من فقط از رشوه و.. میترسم 

ممکن اعتراض بزنیم رای عوض بشه ؟؟؟یا قاضی