2726

برادر شوهرم میگه ک خونه مارو سوری زده ب اسممون در صورتی ک حساب کتاب کردن و بخاطر بدهیش ب ما خونه خرید و زد ب اسممون حالا گفته ک ن و سوریه من مجبور شدم برم زندان بعد زدم ب اسم برادرم حالا قاضی شاهدارو خاسته از قضا همه خانواده با ما اختلاف دارن ینی کلا خیلی حسادت میکنن و مشکل دارن با ما رفتن شهادت دادن ک اره سوریه ..حالا همسرم زی زده میگه معلوم نیس رای ب نفع کی صادر بشه 😞کسی از دادگاه و قاضی و رای قاضی سردر میاره .....

تو لایق اون چیزی هستی ک خودت میخای ،نه اون چیزی ک دیگران میپسندن🙂

اگه حاجت دارین بیاین تاپیک اخرم

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هعی خدا چه آدمای پستی پیدا میشه😞 عزیزم به خدا توکل کن مطمئن باش خدا طرف حقه

😔خودش همه چیزشو باخته ب ما گفت باید بفروشین بدین ب من شوهرمم گف ب من مربوط نیس 

بعدشم قیمت همه چی بالا کشید اونم افتاده ب جونمون خدا کمکمون کنه تا حالا انقد حس پوچی نکرده بودم 😔😔😔😔😔😭

تو لایق اون چیزی هستی ک خودت میخای ،نه اون چیزی ک دیگران میپسندن🙂

یعنی رفتن قسم خوردن که سوری زده به نامتون؟عجب  

اقاا هستم عزیزم عزیزم نکن   یاگلم افتاااد؟(واسه خودتون گفتم تا نگید ا وا نمیدونستم اقاایید)خیال خنده های تو/شدآرزوی هرشبم/به چشم های تو قسم/که جان رسیده برلبم/خزان شدو نیامدی/عزیز لحظه های من/اگر ندیدمت تورا/تو گریه کن برای من/ ای عشق/ تمام حسرت هنوزم/دلیل آه سینه سوزم...
2706