2733
2734
عنوان

سورن طبی برای پسردارشدن

94 بازدید | 13 پست

اونایی ک حرفمو قبول دارن امتحان نکن ضرری نداره .سوزن طبی خانمی ک مشکلی نداره میتونه روز تخمک گذاریش بره درمان سورن طبی وبعد از درمان اقدام کنه بچش پسر میشه ما توشهرستانمون اینکارو میکنیم فقد 1 خانم هست ک کارشو بلده و زن 50 ساله

خدایا شکرت بابت همه چی

طولش ندم گلای من .بعد از پاک شدن از پری 4 روز یا5 روز بعدش برید .حالا توضیح بدم چجوری.رو دو تخمداناها با دارچین وفلفل ماساژ میده شکم ورحم وتخمدانا.خوب ک گرم شدن باعث تحریک تخمک گذاری میشه بعدش با امپول رو هردو تخمدان ی 2 دقیقه میزنه ک تخمک ازاد بشه دردهم نداره چون کاربلدا دستشون سبکه 

خدایا شکرت بابت همه چی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی واجبه پسر بشه

بعضیا ک 1 یا 2 دختر دارن ودوست دارن بچه بعدیشون پسر باشه گلم ن برای همه خیلیا دوست دارن  ک هم مسر هم دختر داشته باشن ی برادر برای دخترشون

خدایا شکرت بابت همه چی
2728
بعضیا ک 1 یا 2 دختر دارن ودوست دارن بچه بعدیشون پسر باشه گلم ن برای همه خیلیا دوست دارن  ک هم م ...

عزیزم خر چی که خدا بخواد همون میشه...اون میدونه چی صلاحه...تازه این خانوم اینجوری که مشخصه هیچ تخصصی هم نداره ممکنه اسیب بزنه

عزیزم خر چی که خدا بخواد همون میشه...اون میدونه چی صلاحه...تازه این خانوم اینجوری که مشخصه هیچ تخصصی ...

بله موافقم باحرفتون ولی ازقدیم گفتن ازشماحرکت از خدا برکت .این خانم ک من میشناسمش کاربلده گلم کلن خانوادگی اینجوری هستن مامان منم رفت بچه ی اخریش پسر شد وخیلیا رفتن ازهم فامیل ودستام ک همه نتیجه گرفتن بیشتر از20 نفر ولی خب اونی ک مشکل نداره ن مث من ک تنبلی دارم ومعلوم نیست کی بارداربشم بدردم نمیخوره

خدایا شکرت بابت همه چی
بله موافقم باحرفتون ولی ازقدیم گفتن ازشماحرکت از خدا برکت .این خانم ک من میشناسمش کاربلده گلم کلن خا ...

آدرستون کجاست

خدایا عاشقان را باغم عشق آشنا کن، ز غم های دگر غیر از غم عشقت رهاکن، تو خود گفتی که در قلب شکسته جای داری، شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن 💔
2738
چه خوب..یعنی واسه هر کی انجام داده بچش پسر شده؟

اره اگ مشکلی نداره ومیدونه ک میتونه بارداربشه چون تخمک ازاد میشه همون روز بعد ازدرمان سوزنی وباید حتما بری خونه اقدام کنی

خدایا شکرت بابت همه چی