2737
2734
عنوان

یه تاپیک ضد جاری گذاشتم

118 بازدید | 8 پست

چقدر بد و بیراه نصیبم شد  

حالا اگر علیه مادر شوهر و خواهر شوهر بود اینقدر کمکم میدادن و فحش بارونشون میکردن که به غلط کردن میفتادم

ولی چه فایده که مادر شوهرم یک خانم با شخصیت و با وقاره که هنوز بعد ۱۷ سال زندگی مشترک ندیدم از گل نازکتره بهم بگه

اگر نرم خونشون و شوهرم بتنهایی بره 

غذای منو میفرسته 

زنگم میزنه هر روز 

خواهر شوهرام بی نهایت مهربون و دوست داشتنی ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جاری کلا سیستمش اینه رو حسادت تنظیم شده 

صبر انتخاب نیست                                                                اجبار است🙂                                                    
2728

هرچقدرم از خانواده شوهرت خوب بگی بازم یه عده نی نی سایتی هستن مخالفن و میگن خانوده شوهر قوم یزیدن 

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞
هرچقدرم از خانواده شوهرت خوب بگی بازم یه عده نی نی سایتی هستن مخالفن و میگن خانوده شوهر قوم یزیدن&nb ...

وا 

من تو عمرم ندیدم جایی که خانواده شوهر بد باشن 

اصلا ندیدم 

مثلا همین جاریم که براش تاپیک زدم پسره در حال چت دیده 

چند بار هم برا طلاق رفتن 

خانوادش نزاشتن 

اشتباه کرده شاید این تقصیری نداره شاید کسی گولش زده 

مثلا مادر شوهرم میگفت مادر شیرم حلالت نمیکنم و گناه داره 

بابا نداره و اینا 

خودش قدر نمیدونه 

وا  من تو عمرم ندیدم جایی که خانواده شوهر بد باشن  اصلا ندیدم  مثلا همین جاریم که ...

منم بدی ازشون ندیدم ولی اینجا اسمش خاله زنک سایته نه نی نی سایت همه دنبال اینن بگن ما روشنفکریم فلانیم غیبت و دروغ و حسادت و بداخلاقی و اینا بده غیر انسانیه  درصورتی که توی زندگی واقعی شون یه آدم دیگه ان واقعا

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞
2740
منم بدی ازشون ندیدم ولی اینجا اسمش خاله زنک سایته نه نی نی سایت همه دنبال اینن بگن ما روشنفکریم فلان ...

ما یه گروه داشتیم دوستانه تو واتساپ 

یه دور همی داشتیم از نزدیک 

بعد حالا چند دوست بعد سالیان سال همو دیدیم 

اصلا غیبت نمیکردیم فقط میگفتیم یادته فلان معلم عاشق فلانی بود بعد یکی این وسط گفت وای غیبت نکنید تو رو خدا گوشاشو میبست 

گفتیم غیبت نیست واقعیته اخرم ازش خولستگاری کرد

بعد که یه گروه خصوصی زدیم ناموس مردمو بی عفت میکرد اونم با شنیده ها 

بهش گفتم وای ناموسی تو رو خدا نگو من خودم ناموس دارم میترسم از کارما 

روشنفکرای ما اینشکلین