2737
2739
عنوان

چجوری به کسی که دوسش دارم بگم بیاد خواستگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 3255 بازدید | 102 پست
والا مرد گریه نمیکنه ها  این پسر بچه است  هققق گریه 😷😷😷😂جان من مدت ها بود نشنیده بود ...

من ۱۸ اون ۲۳ ...نه بابا این خیلی مغروره حتی ببخشید بعضی وقتا نمیگه بار اولش بود بچم😣😣😣😣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واقعا ؟؟؟تاثیر داره ؟ کی باید بخونم؟

اره عزیزم خیلی موثره خیلی خیلی زیاد.

هروقت تونستی بخون خیلی اسونه 

تو همین سایت یه نفر گفته بود که شش ماه این نماز رو خونده بعد شش ماه به عشقش رسیده 

یه بنده خدایی رو میشناسم که اون هم دوماه این نمازو خوند گفت یا امام زمان یا منو به عشقم برسون یا مهرشو از دلم بردار بعد دوماه فهمید که عشقش عاشق دختر دیگه شده و کلا ازش متنفر شد.

شما هم بخون گلم ان شالله هرچی خیر و صلاحته پیش بیاد.

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕
خبری نشد ازش ؟

کارش جور نیس 

دیشب گفتم برو کار دیگ .میگ خیلی میگی عصبی شد گف یکم تنهام بزار

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 
2738
کارش جور نیس  دیشب گفتم برو کار دیگ .میگ خیلی میگی عصبی شد گف یکم تنهام بزار

آره ببین هی بهش نگو خواهر بگو من میدونم تو میتونی تو بخوای هر کاری میتونی انجام بدی و من میدونم واسه ما تلاش میکنی باشه ؟

ممنون عزیزممممممم

خواهش گلم 

اگه هم حوصله خوندن این نماز رو نداشتی 

نذر کن اگه به حاجت دلت رسیدی بری مزار شهدای گمنام رو بشوری هرچندتا که تونستی خیلیییییی حاجت میده

یا متوسل شو به شهید ابراهیم هادی براش سوره یس بخون صلوات بفرست و هدیه کن به روح پاکش و ازش بخواه بین تو و خدا واسطه شه و حاجتتو از خدا بگیره خیلیا با توسل به این شهید بزرگوار حاجت روا شدن 

هرکدوم رو تونستی انجام بده 

الهی که خوشبخت و عاقبت بخیر شی بانو 😍🌹🌹😍

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕
آره ببین هی بهش نگو خواهر بگو من میدونم تو میتونی تو بخوای هر کاری میتونی انجام بدی و من میدونم واسه ...

هوف 

چن ساله باهمید

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 
2706