2737
2734

دوستان لطفا کمکم کنید من سه ساله با یه نفر هستم که خیلی خیلی همو دوس داریم و تازه رفته سرکار و خیلی مرده از همه لحاظ داره تنهایی تو تهران زندگی میکنه و همه کاراشو خودش میکنه کرد ایلامم هستش به خانوادش گفته یکیو دوس داره ولی اونا فقط قبول دارن از خانواده خودشون واسش زن بگیرن منم بهش گفتم برای من تلاش کن خیلی پشت گوشی باهم گریه کردیم بهم نمیگه چرا نمیتونه بیاد خواستگاری میخوام بگم حداقل بیاد همو نشون کنیم میدونم شرایط مالیش اصلا خوب نیست واسه همین موندم بهش فشار بیارم یا نه آخه دلم میخواد زودتر ماله هم شیم بهش گفتم من میرم توام با خانوادت جشن بگیرین که من رفتم اونم پشت گوشی کلی گریه کرد گفت من با خانوادم بد میشم و این حرفا الان دو روزه حرف نزدیم به نظرتون بهش زنگ بزنم ؟چجوری بهش بگم حداقل بیا نشون کنیم؟ لطفااااا کمک کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تروخدا حماقت نکن...بزار بره تکلیفشو با خانوادش و خودش روشن کنه بعد بیاد....چرا جوونی و عشق تو می خوای حروم کنی، بزار اگه قرار برگرده بفهمه از زندگیش چی می خواد و خانوادشو راضی کنه و برگرده

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...
2731
2738

هیچوقت نگو بیا خواستگاریم‌ . من چندین سال( خیلی طولانی تر از شما) با همسرم دوست بودم  فقط گفتم تکلیف منو روشن کن اگه قرار به ازدواج نیست و خانوادت راضی نیستن جداشیم. حالا هی میگه خودت گفتی بیا خواستگاریم خودت خواستی ازدواج کنیم. انگار من با خانوادم رفتم خواستگاریش 

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 
2706