2737
2739

از مطالب کانال معجزه ی شکرگزاری هم استفاده کنید، واقعا عالیه

هیپنوتیزم درمانی ام خوبه

البته مشکل تون رو توضیح ندادین که علتشو خودتون میدونید یعنی ناراحتی تون دلیل خاصی داره؟ یا همین طوری به یکباره، روحیات تون بهم ریخته؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اینا کاربریا که پستاشون کمه و دارن دکتر معرفی میکنن را به هیچ عنوان قبول نکنید

من تعریف دکتر چاوشی رو خیلی شنیدم و مقالاتی ازشون خوندم که بسیار عالی بوده برای همین توی نت سرچ کردم و این تاپیک رو پیدا کردم

2738

منم خیلی روانشناس و مشاور رفتم و هر بار چند جلسه می رفتم آخرش بی نتیجه بودم... از طریق یکی از دوستانم یه روانشناس بالینی به اسم دکتر منصوری رو بهم معرفی کردن با کلی واسطه بالاخره تونستم وقت بگیرم و برم خیلی خوب بود به نظرم اصلا قابل قیاس نبود با بقیه... فقط چون وقتاش پره بعید میدونم که بتونی وقت فوری بگیری.... اگه خواستی بگو شماره مطبش رو پیدا کنم.

اگه روانشناس خیلی خیلی کار درست می خوای که یه نتیجه ای بگیری من فقط یه نفرو می شناسم که واقعا متفاوت ...

واقها راست میگی؟

من اینقدر اینجا تبلیغ دیدم نمیتونم بار کنم

مشکل دارم با همسرم و باید حتما مراجعه کنم خیلی اسم بهزاد چاووشی شنیدم لطفا راهنایم کن

تولد تو رویای واقعی من است

دکتر خودمو بهت معرفی می کنم ولی اینو بدون پیشش بری دیگه نمیری جای دیگه انقدر که کله ایشون واقعا هم از لحاظ اخلاقی هم تجربه کاری کارش یکه. تو اینترنت بزنی میاره ادرسشو اینارو شماره اش اینه   02126415010  مطب ونکشون

2706