2733
2734
عنوان

یه پسر حق داره ایا

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 54 پست
ازش حلالیت بگیر درسته حق نداشته توهین کنه ولی چرا بازیش دادی؟ اگه میخواستیش پس تا تهش بمون، اگه نخو ...

بازیش دادی 

میخواستم همیشه برم خارج خانوادم نمیزاشتن

گفتم خودمو عاشق و شیدای این جلو خونوادم نشون بدم

اونا هم عمرا بزارن من با این ازدواج کنم

چون تو عقد جدا شده بود 

خودمم که بخاطر عقد قبلیش اصلا نمیتونستم به ازدواج باهاش  فکر کنم .

خلاصه گفتم خانوادم نمیزارن و مخالفت میکنن من برم سرکار که جدایی بینمون بیافته

و این بهترین فرصته برای اپلای 

خانوادم دلشون میسوخت میگفتن اخی نزاشتیم به عشقش برسه بزاریم بره خارج  

اما من در نهایت  اخرش واقعا ایشونو دوست داشتم 

ولی خانوادم راضی نمیشدن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بازیش دادی  میخواستم همیشه برم خارج خانوادم نمیزاشتن گفتم خودمو عاشق و شیدای این جلو خونواد ...

اگه واقعا دوستش داری و خودشم اینو میدونه رو خواستت پافشاری کن که خانوادت رضایت بدن

اگه نه که به نظرم حتما ازش حلالیت بگیر🥺💔

2731
جدی میگی ؟؟؟؟؟ اخه الان که دوسش دارم و خانوادم راضی نمیشن  چی؟ بلاک بودم از بلاک دراورده&nbs ...

بله جدی میگم

مگه نمی بینی این همه اسید پاشی ها رو

اگه دوستش داری باید خانوادتو راضی کنی 

راه دیگه ای نداری

اما ی معذرت خواهی کن و بگو داری تلاش میکنی

اگه کیس خوییه برای ازدواج البته

احتمال زیاد خودشم از حرفش شرمنده اس 

🌹 هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی 🌹
میخواستم همیشه برم خارج خانوادم نمیزاشتن گفتم خودمو عاشق و شیدای این جلو خونوادم نشون بدم اونا هم ...

بازیش دادی به هرحال به نظرم خونوادت راضی کن بهش برسی جزیان و بگو و بگو کارما منتظرته  و این حس با ی نفر تجربه میکنی اخرش خیلی درد داره

من مهنازم9999 پیروزی از آن سخت کوشان هست
2740

فحش دادن رو نمیپسندم ولی بازی دادن یکی توهین به شعور ,احساس و وقت و خیلی چیزای دیگه طرف مقابله .بازی دادن کار کثیفیه وقتی یه نفر شروع میکنه باید پی همه چیز رو به تنش بماله 

اخه چه جوری     منم دخترم غرور دارم دوست دارم بهش بگم عاشقش شدم در نهایت. ولی خانوادم ...

همون اول نباید عاشقش میکردی🙃

حتی دوستی معمولی هم وابستگی میاره چه برسه به اینکه بگی عاشقشی.

متاسفم برا بعضیا که اینکارو میکنند و طرف مقابل رو به یه مرده ی متحرک برای سالها تبدیل میکنند

چرا وقتی از خانواده ات مطمین نبودی بهش قول دادی.

من اگه میتونستم قانونی وضع کنم کسایی که دل یکی رو میسوزونند رو به اندازه ی همون سال ها که سر کار گذاشتند زندانشون میکردم

لایکم نکن اگه بیشتر از پنج تا لایک دارم😐مرسی که همنظریم و میخواستی لایکم کنی ❤️ای قادری که خدایی را سزایی ، جان ما را صفای خود ده و دل ما را هوای خود ده و چشم ما را ضیای خود ده و ما را آن ده که آن به و مگذار ما را به که و مه.یه صلوات برای حاجت من بفرستید.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.مرسی🌹
2706