2733
2734
عنوان

خونتون چند متره ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1837 بازدید | 151 پست

البته که 5000000 متر خونه گفتن نداره نمیخوام ریا بشه 😂😂😂😂

ما همینیم که هستیم شاخ نیستیم چون گاو نیستیم �🐂🐂خاص نیستیم چون عقده ای نیستیم🍃🍃 بالا نیستیم چون پرچم نیستیم 🏳🏳ما فقط آدم هستیم چیزی که خیلیا نیستن 😏😏✌🏻🤟🏻🤟🏻 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته حرفت عزیزم من خداروشکر خوشبختم مغازه هم داریم ولی خونه رو هرچی زور میزنیم که بخریم تا گرونتر ...

ایشالا زودتر صاحب خونه شید ❤️❤️❤️گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود .... .همیشه خدا از جایی که فکر نمیکنی برات معجزه می‌کنه💫💫💫

خونه شهرستانم ۱۶۰متر....خونه کرج۶۰متر.....یک درصد دلم خوش نیست.

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2728

حالا حدی خونه خودمون 150 متر هستش 

ما همینیم که هستیم شاخ نیستیم چون گاو نیستیم �🐂🐂خاص نیستیم چون عقده ای نیستیم🍃🍃 بالا نیستیم چون پرچم نیستیم 🏳🏳ما فقط آدم هستیم چیزی که خیلیا نیستن 😏😏✌🏻🤟🏻🤟🏻 
2738

۴۰۰ ویلایی بزرگ ودرندشت وترسناک منکه از خدامه برم آپارتمان از خونه های حیاط دار میترسم شبا ک دیگه صدای درختا وحشتناک میشه ولی روزا رو عشق میکنه آدم

یه صلوات برا سلامتی آقا صاحب الزمان(عج)میفرستین؟😍☺  Ne kadar karanlik olürsa olsun güneş tekrar doğacak   🌞    akili telefonlar ve aptal insanlar çağinda yaşiyoruz  🤦‍♀  ما انسان ها مثل مداد رنگی هستیم شاید رنگ مورد علاقه هم نباشیم اما روزی،برای کامل کردن نقاشیمون،به همدیگه نیاز خواهیم داشت  بشرطی ک همدیگه رو تا حد نابودی نتراشیده باشیم  خدایا شکرت فصل مورد علاقم اومد پاییز جونم دوست دارم عشق رنگ رنگی من 🍁🍂🍁🍂🍂🍁🍂🍁🍂                       

بچه ها پست زیاد بذارید صفحاتم بره بالا 😎😎😎

دم همتونم جیز 😚😚

واایییی دختر☹☹☹ چرا ناشکری میکنی من میگم کاش ۶۰ متر بود ولی مال خودمون بود...🤕❤🌻

خوشبختی تو خونه داشتن نیست......توان توضیح ندارم.....خستم خیلی

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2706