2733
2734

اگه شرایطشو داشتم ، مثلا حیاط داشتم، شاااید سگ میگرفتم ، عاشق شیطنتا و دلبریهای سگ هستم، اما تو آپارتمان فکرش هم نمیتونم بکنم، تازه مطمئنم همه هم باهام قطع رابطه میکنن

کاربری اولم،عضویت: 1388/01/10-تجربیات افراد از افزایش قد در تاپیکافزایش قد
بگیر خب الان چرا دودل شدی؟ اگه قدرت رسیدگی داری و وقت و حوصلشو دارین چون تو آپارتمان هستین یه پرنده ...

کوتوله برزیلی اصلا نشنیده بودم حتما میخونم در موردش ، امیدوارم این نخواد از قفس بیاد بیرون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کوتوله برزیلی اصلا نشنیده بودم حتما میخونم در موردش ، امیدوارم این نخواد از قفس بیاد بیرون

خیلی خوشگل و بامزن دقیقا شبیه یه طوطی کوچولو😍

طوطی، مینا، کوتوله، عروس و... با بقیه پرنده ها فرق دارن وابسته و اجتماعی هستن و دوست دارن بیان بیرون و بازی کنن

اگه پرنده قفسی میخوای فنچ، سهره، مرغ عشق میتونی بگیری 

اصلا خودم ، توان دیدن پرنده ها تو قفسو ندارم، دلم میگیره، یه بلبل تو سوپری محل بود، صبح به صبح به درخت جلوی مغازه آویزونش میکرد، صداش تموم محله رو بر میداشت ، چقدر خوش صدا و قشنگ بود صداش ، اما من هر وقت نگاه قفسش میکردم ، پیش خودم میگفتم این داره دردو دل میکنه اینا نالست ، چرا تو قفس، چرا قفسش کوچیکه، یه بار طاقت نیاوردم به بهونه خرید رفتم تو مغازه گفتم ، این حیوونی خیلی گناه داره ، ایکاش قفسش کمی بزرگتر بود، فروشنده با بداخلاقی گوف از وقتی از تخم دراومده همینجا بوده، به حال اون چه فرقی داره، خیلی دلم  گرفت اون از قفس بزرگتر و از آزادی خبر نداره ما آدما چی؟

2731
خیلی خوشگل و بامزن دقیقا شبیه یه طوطی کوچولو😍 طوطی، مینا، کوتوله، عروس و... با بقیه پرنده ها فرق د ...

اوه چه اطلاعات کاملی دارید شما، ممنون

حالا اگه همه دنیا بگن براش بخر، من از اونجایی که دنبال بهانه برای نخریدن هستم، همونو چشمم میبینه، فق ...

ای جانم عزیییییززززز دلمممممممم

منم بچه بودم دقیقا همینطوری بودم 

الآنم همچنان وابسته ام و اگر یک روز مامانم رو نبینم دق میکنم

انقدر بهش زنگ میزنم کلافه میشه  

🌈🖤⛵

عزیزم در خریدن حیوون برای بچت اصلا تردید نکن. من یه آدم وسواسی بودم که خرید حیوون رو بی فرهنگی میدونستم هم خودم و هم شوهرم متنفر بودیم فکر میکردم بچم مریض میشه و... اما رعد که عروس هلندی اوردم نظرم یکم عوض شد. دوستان اشتباه به عرضتزسوندن لازم نیست حتمی جفت باشن. نر بخری بهتره. چلغوزم تو قفس میکنن معمولا و هر چی بزرگ تر میشنکم تر میکنن و خشک تر و جمع کردنش راحته. به شدت باهوش و مهربونن. بعد عروس هلندی قرار شد تو حیاط گربه بیاریم.  گربه واگذاری. وقتی آوردن جلو در یکهو دخترم آورد گذاشت تو خونه. اولش راضی نبودم پدرش غذا نمیخورد میخواست خونه روبرای همیشه ترک کنه ولی با گذشت فقط ۱ هفته از آوردن کوکی فهمیدیم که از چه لذتی محروم بودیم و دختر هامون رو هم به خاطر خودخواهی خودمون محروم کرده بودیم

اللهم عجل لولیک الفرج
عزیزم در خریدن حیوون برای بچت اصلا تردید نکن. من یه آدم وسواسی بودم که خرید حیوون رو بی فرهنگی میدون ...

ممنونم زحمت کشیدی و نظرت رو گفتی، اتفاقا دیروز با چشم گریون و بغض کرده دوباره اومده بود در مورد عروس هلندی حرف میزد، کااامل منصرفش کرده بودم نمیدونم چرا دوباره فیلش یاد هندوستون کرده بود، گفتم الان وقت امتحاناتت، بجای درس خوندن میگی حیوون خونگی میخوای؟ من خودم خیلی حیون دوست دارم، اما به شدت استرسی هستم، باید همه چیز ایده آل باشه، پرنده تو قفس ناراحتم میکنه، همیشه نگرانم نکنه سردش، گرمش ، باشه، نکنه گرسنه، باشه اصلا یه وضعی یه ماهی نگه میدارم، صد دفه دست به تنگش میزنم آبشون غذاشون، یه دو روز برم جایی، کی میخواد آبو دون بده، اصلاااا، هزااار تا فکر میکنم ، از طرفی شاغلم و همیشه خسته، یه تار مو تو خونه رو سرامیک باشه یه سره جارو دستمه، دیگه حیوون که معلومه چی میشه، شاید اگه یه فضای مناسب تو خونه داشتم با همه مشکلاتش کنار میومدم، بهش همینو گفتم، گفتم باید ببری تو اتاق خودت که باعث ناراحتیه خواهرت میشه، من تو پذیرایی نمیتونم نگه دارم، فعلااا که کنسله تا کی دوباره بیاد گیر بده

ممنونم زحمت کشیدی و نظرت رو گفتی، اتفاقا دیروز با چشم گریون و بغض کرده دوباره اومده بود در مورد عروس ...

حب کاملا حق با دخترته. بچه ها خیلی گناه دارن. به قرآن قسم تمیز تر و باهوش تر از عروس هلندی عمرم ندیدم. مال ما تو خونه آزاد بود خیلی خیلی خیلی کم پی پی میکرد. 

اللهم عجل لولیک الفرج
حب کاملا حق با دخترته. بچه ها خیلی گناه دارن. به قرآن قسم تمیز تر و باهوش تر از عروس هلندی عمرم ندید ...

دلم میخواست یه دونه امانتی برای چند روز نگه میداشتم ببینم میتونم کنار بیام   

حب کاملا حق با دخترته. بچه ها خیلی گناه دارن. به قرآن قسم تمیز تر و باهوش تر از عروس هلندی عمرم ندید ...

نمیتونن یاد بگیرن یه جای خاص کارشون رو بکنن؟؟

خواهرم یه دونه عروس کم سنو سال خیلی سال پیش گرفته بود، به یه ماه نرسید ردش کرد رفت، یه روز هم عروسش رو آورده بود خونمون ، تا چند روز بعد از بردنش من تو خونه پر جارو میکردم !!!!!

2706