2737
2734

2 دختر دارم، مهسا بزرگتره، حدود 14 سال،تو دار، درون گرا، سر خودشو به راحتی و تنهایی گرم میکنه اماااا.... آوا کوچیکتره حدود، 12، برون  گرا، احساسی، وابسته، مدام میخواد با یکی حرف بزنه، مثه توله گربه ها خودشونو میچسبونن به مامانشون، مرتب میخواد پیش من باشه، از وقتی زبون باز کرد، مامان خیلی دوستت دارم جزو اولین جملاتش بود، یعنی همه رو دوست داره، یهو میدیدم به خالش، زنعموش، با همون زبون شیرین بچگونش میگوف ،  خیلی دوستت دارم، 

تعداد رای : 16
نظرسنجی
عروس هلندی بخر
9
56%
نه اشتباه نکنی ها نخر
7
43%
کاربری اولم،عضویت: 1388/01/10-تجربیات افراد از افزایش قد در تاپیکافزایش قد

به محض اینکه برسم خونه مرتب کنار منه، از خواهرش شکایت داره که چرا مهسا همش تو اتاقشه، مرتب گوشی دستشه،(درسهای مجازی دیگه دلیل نذاشته برام که بگم  گوشی رو بزار کنار، تمام درساش و جزوه هاش تو گوشیه، چت با دوستاش هم که هست البته مامان این با من حرف نمیزنه، میدونم که مهسا حق داره، من حس میکنم آوا زیادی انتظار داره و وابستست . راستی اسمها واقعی نیست :)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بدم میاد 

و قطعا به شدت اعتراض میکنم و به مدیر ساختمان گلایه و شکایت 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
2740

ببین این حیوونا فوق العاده فوق العاده احساسین

اگر بی توجهی ببینن افسرده میشن

نباید داخل قفس بمونن بمدت طولانی

سخت نگه داریشون 

اسباب بازی نیستن

باید مثل بچه ازشون مراقبت کرد چ بسا بیشتر

سریع ب صاحبشون وابسته میشن

جیغ زیاد میزنن 

با این تفاسیر اگر مشکلی نداری بگیر 

اگر حس کنم بی ادبی جوابتو نمیدم دیگه، چون شخصیتم اجازه نمیده با هر کسی بحث کنم😊

مرغ مینا بهترین گزینه س برا خونه ای که بچه داره و همیشه تو خونه ن من یه مینا داشتم مثل بچه به من وابسته شده بود از خونه بیرون میرفتم اغسرده میشد و 30بیستر کلمه یادگرفته بود و حرف میزد و دایم دنبال دوست و کسی بود که باهاش حرف بزنه ولی من و شوهرم چون اکثرا خونه نبودیم فروختیمش

پرنده اونم تو خونه تمیز کاری میخواد اگر حوصلشو داری یدونه بگیر براش

روحیاتشو خوندی، من از حیوون بیزارم، اما کم کم دارم کم میارم

بگیر خب الان چرا دودل شدی؟ اگه قدرت رسیدگی داری و وقت و حوصلشو دارین چون تو آپارتمان هستین یه پرنده بی سر و صدا بگیرین

طوطی و مینا پر سر و صدا و پر جنب و جوشن

عروس جیغ جیغو ولی دستی و لوسه، کوتوله برزیلی هم آرومه و به شدت وابسته 

من نمیدونم اینا چه ربطی به حیوانات خونگی دارن

میگه برام پرنده بگیر سرم گرم بشه التماس آبجی رو نکشم بیاد پیشم

بدم میاد  و قطعا به شدت اعتراض میکنم و به مدیر ساختمان گلایه و شکایت

چه ادم بی جنبه ای هستی خدا به دور کنه ادم با تو که همسایه هیچی اصلا فامیل دورم نباشه منم از شخصیتایی مثل تو بدم میاد که فقط به خودش غکر میکته