2733
2739
عنوان

مامانایی که نی نی صبور و خوش اخلاق دارین لطفا بیاین!

| مشاهده متن کامل بحث + 78990 بازدید | 71 پست
سلام بهار جون انشاا. یه بچه ی سالم اروم و خوش اخلاق بیاری.
من فقط توی دوران حاملگی دعا می کردم و از خدا می خواستم. و همیشه موقع دعا کردن دستمو روی شکمم میزاشتم . هرشب قبل از خواب براش آیتالکرسی می خوندم . از دوستم شنیده بودم که یه دور تمام خواندن قران در
دوران بارداری و تا روز اخر بارداری می خوندم . سعی کن اگه می تونی بلند بخونی که نی نیتم بشنوه.
فکر کنم اروم شدن بچم به خاطر ایناست ولی درکل هرچی هم که می گفتن خوبه می خوردم. مثل انجیر .گلابی .زیتون
و به و... البته برای ارومی نیست هرکدومش برای یه چیزه ولی در کل من زیاد می خوردم.
حالا هم پسرم دقیقا شده همونی که می خواستم هم خوشگل و اروم با نمک و... تمام اون دعاهام درمورد ظاهرو باطنه فعلیش اجابت شده .(خدایا صد هزار مرتبه شکرت)
در ضمن من به تعریف مامانم در کودکی بچه ای فوق العاده شیطون و جیغ جیغویی بودم طوری که به خاطر من مهمونی
نمی رفتن.البته بچگیه شوشو هم کم نمیاورده و الان بچه ی ما شده باعث تعجب مامانامون ههههههه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بچه شیطون هم عالمی داره. حسنش اینه که الان هیچ کس تا ندیده باشه باور نمیکنه من یه شکم زاییدم. انقدر که دنبال این بچه ام کاملاً باربی شدم...
خیلی به ویارتم فکر نکن یه مدتیه و میگذره دیگه...
وقتی بری سونوگرافی و نی نیتو نشونت بدن همه مشکلاتت یادت میره.
تو اقوام نزدیک بد ویار داشتین؟
زنی که زیبایی اندیشه پیدا کرده باشد زیبایی تنش را نشان نمی دهد. دکتر شریعتی
عزیزم منم کندرخوردم،ولی دخترم شیطون نیست.من خرماخوردم وسوره عصر روهم بلندبلند خوندم.خدا روشکرخیلی صبوره.سوره یوسف هم خوندم.همه که تاحالادخترم رو دیدن میگن خیلی دلنشینه.سوره انبیا روزیاد خوندم
خداروشکر
انشااله که خدایه نی نی سالم وصالح بهت بده
2731
عزیزم منم کندرخوردم،ولی دخترم شیطون نیست.من خرماخوردم وسوره عصر روهم بلندبلند خوندم.خدا روشکرخیلی صبوره.سوره یوسف هم خوندم.همه که تاحالادخترم رو دیدن میگن خیلی دلنشینه.سوره انبیا روزیاد خوندم
خداروشکر
خداروشکر
خاله بهار جون تبریک میگم.منم مثل شما غریبم وفقط همسرم پیشمه ولی نگران نباش خدا به غریبا کمک میکنه.عزیزم اول از همه بهت بگم که کندر نخور.بچه های الان به طور طبیعی باهوشن.من کسی رو سراغ دارم که خیلی خورده بود الان بچه اش یه جورایی بیش فعاله.البته این نظر منه.نمیگم همه اونایی که خوردن بچه شون بیش فعاله نه ولی کندر واقعا روی هوش تاثیر داره ودیگه اینکه من خودم هرروزدست راستمو روی شکمم میذارم و والعصر و انا انزلناهو میخونم.زیارت عاشورا رو هم شنیدم ارومو خوش اخلاق میکنه الانم که نزدیک محرمیم.سوره محمدم خوش خلق/انبیا صالح میکنه.من شبا قبل از خواب برای پسرم ایت الکرسی هم میخونم.امیدوارم فرزندامون صالح وما هم والدین خوبی براشون بشیم.چون میگن فرزندان ما اونی میشن که ما هستیم نه اونی که ما میخوایم اونا باشن.
2738
من پسرم الان 7 ماهشه... همه جا به خوش اخلاقی و صبوری و خنده رو بودن معروفه.. فقط و فقط و فقفط خودت توی دوران بارداری آرامش داشته باش.. اصلا اصلا عصبانی نشو. با چیزای الکی خودت و ناراحت نکن.... تا می تونی دستت و بزر روی شکمت و باهاش صحبت کن... براش موسیقی بزار

در مورد کندر و مواد غذایی دکتر من می گفت هیچ تاثیری نداره و بچه خصوصیاتش و از پدر و مادر به ارث می بره

البته من دوران بارداری میوه و ماهی خیلی خیلی زیاد می خوردم... پسرم هم بی نهایت باهوشه
سلام مامان هانا جون. انشاالله به سلامتی نی نی نازت به دنیا بیاد و همونی بشه که میخوای. آره عزیزم خدا به ما کمک میکنه منم توکلم فقط به خدای مهربونه

ممنون از راهنمایی هات گلم.حتما زیارت عاشورا را مرتب میخونم. سوره هایی هم که گفتی میخونم.
منم در مورد کندور این چیزا را شنیدم. اگه هم بخورم خیلی کم می خورم
در مورد بد ویار بودن هم فکر کنم از5/1 یا 2 ماه شروع بشه.. من خدا رو شکر هیچ ویاری نداشتم و حالم خوب بود. امیدوارم دوران بارداری خوبی و داشته باشی و نی نی صحیح و سالم باشه همیشه

راستی من یک دور کامل هم قرآن رو توی دوران بارداری خوندم
خاطره جونم ممنون. خدا پسر نازتو برات حفظ کنه. من فکر میکنم ماهی هم خلق و خوی بچه را خوب میکنه. چون ماه م یه مورد تو فامیل داشتیم خیلی بچش خوب بود و تو بارداریش زیاد ماهی میگو می خورد