2737
2734
عنوان

مامانایی که نی نی صبور و خوش اخلاق دارین لطفا بیاین!

| مشاهده متن کامل بحث + 78990 بازدید | 71 پست
اگه کندور نخورم عیبی داره؟ برام دعا کن زهره جون من از خانوادم دورم اگه بخوام برم پیش اونا شوشو این ...

کند بچ رو زشت میکنه نخور چون ما دقیق نمیدونیم چ اندازه باید بخوریم به این خاطر زیاد خوردنش ضرر داره .بیشتر ژنتیک و هوش پدرو مادر تو بچه تاثیر داره 

سلام بچه ها. یکی دو روز پیش دیدم دکتر بزرگ زاده استوری کرده بود بخاطر کرونا جواب سوالات رو میده. به چن تا از دوستامم گفتم سوال داشتن خیلی زود و کامل جوابشون رو داده بود. برعکس خیلیا که جواب سلام آدمم نمیدن. گفتم بهتون بگم شاید شما ها هم کمک بخواین یا مشاوره. این آدرس اینستاشونه: دکتر شبنم بزرگ زاده @Dr_Bozorgzade

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بچه نه ماهشه خیلی خوش اخلاقه خدا رو شاکرم نمیدونم علتش چیه شاید یکی از دلایلش اینه خودم تو بارداری الکی الکی می خندیدم سعی کردم شاد باشم بیخودی وگرنه مشکلات که زیاد داشتم 

بعد از خوراکی هم اب پرتغال زیاد خوردم تازه با اینکه زعفران بده واسه بارداری ولی من خیلی خوردم 😑😶

2728
من بچه نه ماهشه خیلی خوش اخلاقه خدا رو شاکرم نمیدونم علتش چیه شاید یکی از دلایلش اینه خودم تو باردار ...

قرانم میخوندی؟

زعفران توچای میخوردی یاشربتش؟

خدابخواد نگهش میداره انقدر زعفران سیاه دانه وطناب رفتم سقط نشد که نشد

ای حضرت عباس دلم رادریاب                  السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین🏴◼

دوستم مادرش حامله بود خیلی برای بچه سوره ولعصر میخوند

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید
2738
مرسی دوست جونا که جواب دادین. پروانه جون سه ماه اول میگن گرمی نباید زیاد خورد. عیب نداره خرما بخور ...

سوره عصر وبخون

دستت وبزار روشکمت وباصدای بلند بخون بچه صبور وخوش اخلاق میشه

] «يا ليتني کنت معکم فافوز فوزا عظيما»

وای الان این بچه 7 سالشه :))))))

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید