2733
2734

من پوست سبزه تندی دارم

و چون بچه رشت بودم 

اکثرا سفید بودن 

بچه ها تو مدرسه خیلی مسخره ام میکردن

ک بعد ازدواجم بارها توسط پدرشوهر و خواهرشوهرم مسخره شدم

ایا به بچه هاتون یاد دادید؟ چجوری یاد دادید 

خیلی دلم میخواد پسرم مثل پدربزرگش بقیه رو مسخره نکنه

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره من همیشه بهشون میگم. خدا اونارو اونجوری آفریده اگه حتی تو دلتون هم یه یه چیزی بگین خدا نراحت میشه شمارو هم اونجوری میکنه حالا سبزه بودن که چیزی نیست یه همکلاسی داره که از هر کدوم از دستاش مادر زادی ۳تا انگشت نداره اولاش مسخره نه ولی تعجب میکرد بهش که گفتم خدا اینجوری آفریده الان اصلا براش مهم نیست این چیزا

اونایی  که  تو  زندگی  توقعی  از  کسی  ندارن  موفق  تر و  ارامش  بیشتری  دارند 

براش تو ضییح میدادم‌ وقتی که عقلش رسید که آدمایی که مشکلاتی دارن خیلی بیشتر از آدمای عادی یا حتی طبیعی برای این دنیا واجب ترن داشمندا یا شاعرای بزرگ یا ادمای در دسترس و بهش نشون میدادم قلب مهربونشونو بهش نشون میدادم میبرم همچین‌مراکزی تا بچه های هم سن خودشو تو اون وضعیت ببینه . این قضیه برای خودشم‌خوبه چون میفهمه آدمای دارای محدودیت چقدر پیشرفت گردن و اون باید از اونا بیشتر پیشرفت که که دنیا جای مسابقه تست

خدایی که به شدت کافی است 
2740

پوست ک برتری نمیاره،دوستم سبزه ست ولی خیلی از من خوشکلتره،والا😊دختر من چندروز پیش ب عموم گفت چرا چشمت اینطوریه؟!اخه چشمش نابیناست،خیلی ناراحت شدم کلی دخترمو دعوا کردم،خدا ببخشه اگ دلش شکسته😔😔الان بهش گفتم بقیه رو مسخره نکن و...ولی باز کار خودشو میکنه!

وای مگه هر کس سبزه باشه ناتووان جسمی حساب میشه؟

آخه همسرمم اینطوره بگین که من بدونم اون الان یه ناتوان یعنی؟

اگر ناتوان پس چرا اینقدر منو حرص میده خخخخخخخخ

مادرم دوستت دارم ....وقتی کوتاه میام ، فکرمیکنی که راهی ندارم؟ ......... نه من فقط آستانه صبرم رو بردم بالا و سکوت میکنم تا شاید به خودت بیای....یه پایان تلخ بهتر از یه تلخی بی پایانه ....! _دخترم تنها دلیل نفس کشیدنم ،دخترم پاره تنم _دردام زیادن به هرکه گفتم ........       مواظب باشید از کسی دلزده نشین ،دلزدگی عذاب آور ...دیگه سعی میکنم اعتماد نکنم!    یه نصیحت به مردت شک نکن اگرشک داری بروز نده شکتو ...چون 2 حالت داره یا شکت به یقین تبدیل میشه و زندگیت ...یا اینکه میفهمه در صورت نبودن چیزی بهش شک کردی و اون ازت دلسرد میشه ...گزینه دوم از همش بدتره .......! همه چی من رو اصول فکر نکنید با یه آدم بیکار علاف طرف هستید با برنامه ریزی میشه همه کاری کرد، شبانه روزت به 4 قسمت تقسیم کن ...کار،استراحت و عبادت، تفریح ومعاشرت با دیگران ...نوکر شیعیان و محبان اهلبیت ام              دیگه من اون آدم سابق نمیشم بخدا قسم شکستم .....
من یادش دادم تا قبل مدرسه مسخره نمیکرد اما از وقتی مدرسه رفته گاهی مسخره میکنه من قصه میگفتم وخودمو ...

باز خانواده خیلی تاثیر داره بهش هی یاد آوری کنین 

باز خانواده خیلی تاثیر داره بهش هی یاد آوری کنین 

مسلما یادآوری میکنم ومیگم احساس خودتو موقع مسخره در نظر بگیر اما دیدم تو جمع دوستاش همراهی میکنه امیدوارم روزی خودش به این آگاهی برسه

حالا خودشون تحفه ای هستن که بقیه رو مسخره میکنن؟! 

جون نیستن مسخره میکنن پدر شوهر منم اینجوری پسراشم تا حدودی همینه همش دامادشونو مسخره میکنن . ۷دم بی شعور و واقعا نمیشه کاریش کرد . وضع پدر شوهر من‌خیلی توپه ولی با این کاراش اصلا شبیه پول دارا نیست

خدایی که به شدت کافی است 
یاده نامزدم افتادم (منظورم عقد بودیم و جدا شدیم )  مشکل کوتاهی پا داشت میلنگید جالبه با وحود ...

چون اونارو خانواده هاشون با اعتماد به نفس زیاد بار آوردن