2733
2739
عنوان

بچه ها یه مشاوره راجع به خواهرم میدید نظر میدید

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 21 پست
وا طرف داره برا خودش کیف میکنه میگه یه روووووزی خواهرتو میگیرم این خواهرتو ول میکنه شک.نکن

خوب خواهرم با قهر بعد من برگشته منم گفت یه چند روز بهش فرصت بده فکر کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره چون خواهرم دوسش داره و شرایط اقتصادیش بالاتر از خانواده ماست ولی اندازه شوهر منه پسره اخلاق خیلی ...

اتفاقا کار شما باعث میشه اوشون عقب بکشه. باید بی تفاوت باشین. خواهر شما هم نباید خودشو زیاد مشتاق بدونه. پردا همیشه برعکس چیزی که میخوایین عمل میکن

خوب خواهرم با قهر بعد من برگشته منم گفت یه چند روز بهش فرصت بده فکر کنه

یا طرف برهدیا بمونه ازدواج کنخ

تو لجظات نابتون برای من و زندگیم دعا کنید.منم هرروز ده تا صلوات ب نیت حل شدن مشکل اونای ک برام دعا کردن میفرستم💚
2731
خوب پس بگم بکشه کنار

مورد شما برای خواهرم پیش امد. البته پسره قصد ازدواجی بود ولی میگفت باید شرایط فراهم بشه. من به خواهرم پیشنهاد دادم بکشه کنار . کشید کنار و پسره مشتاق تر شد و افتاد به التماس

پدرو مادرم خبر ندارن بدونن هم از ترس بی آبرویی میگن ادامه نده من میخوام خود خ اهرم کنار بزاره نه به ...

خواهرتون به هیچ وجه به حرف شما عمل نمیکنه حتی شاد از روی لجبازی بیشتر پافشاری کنه.باید دعاش کنید که انتخابش درست باشه

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️