2733
2734

من از خواهرم ۱۰ سال  بزرگ ترم متاهل 

حالا خواهر من با یه پسری یک سالی که دوست شدا که اخلاق پسره خیلی خوب بوده تا الان اون پسر از خواهرم ۱۵ سال بزرگ تره و وضع مالی خوبی داره  خواهرم بهش وابسته شده و خیلی دوست داره باهاش ازدواج کنه

ن یروز پسر رو دیدم ازش درباره ازدواج پرسیدم پیره چون چند سال مجرد زندگی کرده اونم میترسه از مسولیت و چند تا طلاق تو اطرافیان دیده که فکر میکنه هر کی ازدواج کنه طلاق میگیره  میگه من ازدواج کنم یک روز خواهر شما ازدواج میکنم چون از نظر اخلاق و زیبایی واقعا تایید شدمه حال به نظرتون من باید چه حرفی به خواهرم بزنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما دخالت نکن بی زحمت بذار خواهرت و پدر و مادرت با هم تصمیم بگیرن

پدرو مادرم خبر ندارن بدونن هم از ترس بی آبرویی میگن ادامه نده من میخوام خود خ اهرم کنار بزاره نه به اجبار 

حاالا من هرچقدرم بگم پسرا دنبال لاسن بگین نه😐😐😐

این همه بچه دارن طلاق پدر مادرشونو میبینن ولی خودشون بهترین زندگیا رو دارن

حالا این چس مشنگ فقط تو اطرافش دیده

اصلا مردی ک همچین تفکراتی داره ب درد جرز لای دیوارم نمیخوره

زود کم میاره تو زندگی و نمیتونه تکیه گاه مطمعنی برا خواهرت باشه

2738

اگه میخواسن با خواهر شما ازدواج کنه خودش پیشنهاد میداد و بعد از مدت کمی میامد خاستگاری. فک نکنم بخواد ازدواج کنه. مردای سن بالا هم اینحکری زن انتخاب نمیکنن بیشتر سنتی هستن

اگه میخواسن با خواهر شما ازدواج کنه خودش پیشنهاد میداد و بعد از مدت کمی میامد خاستگاری. فک نکنم بخوا ...

اره چون خواهرم دوسش داره و شرایط اقتصادیش بالاتر از خانواده ماست ولی اندازه شوهر منه پسره اخلاق خیلی خوبی هم داره گفتم خوب یه زره هولش بدیم برا ازدواج 

وا

طرف داره برا خودش کیف میکنه میگه یه روووووزی خواهرتو میگیرم

این خواهرتو ول میکنه شک.نکن

تو لجظات نابتون برای من و زندگیم دعا کنید.منم هرروز ده تا صلوات ب نیت حل شدن مشکل اونای ک برام دعا کردن میفرستم💚
به نظر شما خواهرم بهش بگه اتمام رابطه و دلیلش چی بگه

خواهرت بگه من دنبال ازدواجم و جدی ام تو رابطه. ولی وقتی این اقا همچین تفکراتی رو داره  ب ولله ک خواهرت اسیب میبینه.حتی اگه ادامه بده باهاش به جاییی نمیرسه.این خودش مشکل داره .یه ترسی داره و به گذشتش برمیگرده.ادمایی ک همچین افکاریو دارن تو یه نوع افسردگی هستن

2706