2737
2734
عنوان

میشه دسته جمعی دعاکنین یا شوهرم بمیره یاخودم😢بخدا دیگه طاقت ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1158 بازدید | 80 پست

میشه برای تاپیکم گزارش بزنید بعد لایک کنید براتون صلوات بفرستم ببخشید استارتر😙😙😙

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5487173/حوصله-دارین-داستان-زندگی-منو-گوش-بدین

ظاهرا تنها چیزی ک تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله🤦🏻‍♀️چون هیچکس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه😕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچجوره نمیشه.دوستم مشاوره ومیگه بایدطلاق بگیرم

مشاور خوب برو

کمکت کنه 

انگار مامانمون رفته بازار مارو نبرده..انگار دندونمون رو کشیدن بهمون بستنی ندادن... انگار برف اومده تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست... انگار همه دوستامون افتادن تو کلاس A ما افتادیم کلاس B .... انگار ورزش 19 گرفتیم ... انگار همه اردو رفتن جز ما ... همینقدر داغـونـم...

اگر نظر منو بخای سالای اول زندگی سختی زیاد داره تا دوسه سال اصلا اخلاقش دستت نمیاد 

بعدم توسل به فاطمه زهرا صد در صده امتحان کن

1400/1/1بلـــــه😕چیــه😕همینه که هست😕خلاصه که قانون جذبو😕 از این حرفا😒😐ماچ بـــه کلتون😐💋امید به بالا سری مامان1400🤲😕💋هـــــوم😕دیگ هیچی😐 هــــا راستی اهل گزارش زدن نیستم ولی تز روشن فکریو😕 و ادای باکلاسی😒و از این چیز شعرا ببینم گزارش🤫 بــــله😒باکالاسای😕 بافارهانگ😕 لاناتی😕هــــوم😕تیکه کلاممه اصن😐دنیام داداشم🤗مثلا عشق شوهرمم😕حرف سازنده و تو دل برو ببینم صلوات میفرستم برا فاعلش😕خلاصه که هیچی 😕بعدم برای عزیزانی که بعد استاد همه چیز دون ادعای دانایی در صدرو دارن باشه شما حرفایی که تا چند سال ایندم میخای بزنی درسته 😕
2731

اگه مشکلتون این قدر حاده با مامانت صحبت کن بزرگترها پادرمیونی کنند اگر هم درست نشد خودشون دنبال طلاقت میرن....گاهی مردها وقتی می بینند طرف خودداره بیشتر اذیتش می کنند چون میدونن صداش در نمیاد که کسی چیزی بفهمه

لطفا زیر ۳۵سال ریپلای نکنه ...متشکرم
دق نمیکنه طلاق بگیر اینجوری خودتی که دق میکنی

بخدا دارم دق میکنم به کی پناه ببرم؟تواین چندماه شدم پوستو استخون.داداش ومامانم میبینن زجرمیکشم ولی اوناهم از ابرو میترسن میدونن طلاق بگیرم اوضام بدتره

شده آیا که غمی ریشه به جانت بزند؟گره در روح و روانت به جهانت بزند؟
ازدواج ایرانی از اول طرفو نمیتونی بشناسی میری تو زندگی بعد میشناسی 😕😕😕

😐

ما هم ازدواج کردیم

و البته قبل ازدواج شناخت کامل پیدا کردیم و تحقیقات کامل کردیم

ما هم خوشبختیم

ما هم ایرانی هستیم

جدی چرا هر چی میشه هر چیز بدی رو نسبت میدید به ایرانی ها

دعا میکنم حالتون خوب بشه و باهم تفاهم برسین و خوشبخت بشین انشالله.نی نی هاتونم بغل کنین

شاید از نزد خدا معجزه نازل بشود

شده آیا که غمی ریشه به جانت بزند؟گره در روح و روانت به جهانت بزند؟
2738
هیچجوره نمیشه.دوستم مشاوره ومیگه بایدطلاق بگیرم

پیش دوستت نرو پیش هرکس از راه میرسه مشاور میشه نرو 

پیش مشاور حاذق برو . 

مشاور حاذق وکاربلد یه طرفه به قاضی نمیره

هنر این نیست که زود طلاق بگیری 

فکر کردی  نفر بعدی ک باهاش ازدواج کنی بی عیب و نقصه؟!

سعی کن همینو درستش کنی

و اشتباهات خودت رو هم در نظر بگیر

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
اومدیم زیریه سقف بدترکرد

بنظرم داغ ازدست دادن بچه خیلی سخت ترازطلاقه اگه تنهاراهش همینه وداری ازبین میری به هیچ کس فکرنکن اولویت خودت باشی چراباندونم کاری باعث عذاب خودت میشی تصمیم اخروبگیربامادرت صحبت کن بذایواش یواش متوجه بشه انقدبرات سخت هست که به مردن فکرمی کنی اون مادربنظرم مردن بچشونمی خواد

ازدواج ایرانی از اول طرفو نمیتونی بشناسی میری تو زندگی بعد میشناسی 😕😕😕

حرف بی منطقی یود

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
2706