2737
2734
عنوان

خیلی دیوونم روانی 🤣🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 386 بازدید | 65 پست
همینو بگو شاید تظاهر کنه ولی اخرش دلش تنگ میشه😕

من برام پیش اومده ک میگم 

وگرنه چرا الکی بزنم تو ذوقش

///💎نگین قلبتم❤///❤ همیشه عشق باشد؛همیشه برکت❤/// «همین که در آغوش هم هستیم،حالِ هر روزِمان خوب است..» 💜💍👫🏻 👐🏻🥬🥕///جان من و جهان من 💜///هیچوقت باهام چشم تو چشم نشید😌دل به یغما میبرد چشمان مستم😌فقط عشقم میتونه بام چشم تو چشم بشه چونکه چشام مال خودشه😌///نور مهم نیست! وقتی قلبت روشنه...!💫 //من هوشبرم،،،هوشبرِتو،،،ینی تمام عارامشِ تو///وَاللهُ یَعْلَمُ مَا فِی قُلُوبِکُمْ 💫///💎❤///♥این را بدان که عاشق ترین فرد زمینم ،،، دنیا بداند تا آخرش با تو همینم♥♥♥ ///اصالت تو خون آدماست ... اداشو درنیارید!😁😌/// کاربر آنید_پ ام ///

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من برام پیش اومده ک میگم  وگرنه چرا الکی بزنم تو ذوقش

منم برام پیش اومده 

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
2731
همینو بگو شاید تظاهر کنه ولی اخرش دلش تنگ میشه😕

من چندین سال عاشق بودم ولی الان فهمیدم عشق و عاشقی کشکه و بدرد نمی خوره اگه طرف مقابلم آدم بود شاید دلم تنگ می شد ولی لیاقت نداره و فقط تهوع اوره

چه کردم با خودم که مرگ و زندگی برام فرقی نداره ؟

حالا خوبه روز سوم خودشو نشون داده نذاشته وابسته بشی

ولی مطمئن باش دوباره بهت برمیگرده. چون پسرا دوست ندارن اینطوری پرتشون کنی یه طرف. دوست دارن خودشون یکی رو دک کنن

پس مواظب باش اگه برگشت اصلا راه نده واسه تو نمیاد واسه ترمیم غرورش میاد

من چندین سال عاشق بودم ولی الان فهمیدم عشق و عاشقی کشکه و بدرد نمی خوره اگه طرف مقابلم آدم بود شاید ...

منم یکی میشناسم به خودش هم گفتم اسمت بزار مرد هزار چهره

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
عاشق بودن اینجوری نیست که تو هستی گل  عاشق واقعی معشوق رو نمی رنجونه ازش به هیچ عنوان فاصله نم ...

من اینجورم

اما ب عاشق بستگی دارع

من هرروز دا م زجر میکشم اما هستم

قدر خودمو میدونم

اما

میدونم اونم بهم وابستست و نیاز دارع

نمیتونم برنجونمش

خودم نفس کم اوردم........روزی ک خیالم ازش راحت شع میرم😔

///💎نگین قلبتم❤///❤ همیشه عشق باشد؛همیشه برکت❤/// «همین که در آغوش هم هستیم،حالِ هر روزِمان خوب است..» 💜💍👫🏻 👐🏻🥬🥕///جان من و جهان من 💜///هیچوقت باهام چشم تو چشم نشید😌دل به یغما میبرد چشمان مستم😌فقط عشقم میتونه بام چشم تو چشم بشه چونکه چشام مال خودشه😌///نور مهم نیست! وقتی قلبت روشنه...!💫 //من هوشبرم،،،هوشبرِتو،،،ینی تمام عارامشِ تو///وَاللهُ یَعْلَمُ مَا فِی قُلُوبِکُمْ 💫///💎❤///♥این را بدان که عاشق ترین فرد زمینم ،،، دنیا بداند تا آخرش با تو همینم♥♥♥ ///اصالت تو خون آدماست ... اداشو درنیارید!😁😌/// کاربر آنید_پ ام ///
2738
عاشق بودن اینجوری نیست که تو هستی گل  عاشق واقعی معشوق رو نمی رنجونه ازش به هیچ عنوان فاصله نم ...

می فهمم چی میگی من چندددد سال اینجوری بودم الان خیلی پشیمونم خیلییی هر آدمی لیاقت نداره بهت قول می دم توام یروز مثل من می شی   

منم برام پیش اومده 

هیییعععع

کاش حسمو بیان نمیکردم.....

حالا خوبه روز سوم خودشو نشون داده نذاشته وابسته بشی ولی مطمئن باش دوباره بهت برمیگرده. چون پسرا دوس ...

منم تقریبا همینکارو کردم 

بنظرت برمیگرده؟

فرشته ساداتم /     تا خدا هست و خدایی میکند / مجتبی مشکل گشایی میکند   
حالا خوبه روز سوم خودشو نشون داده نذاشته وابسته بشی ولی مطمئن باش دوباره بهت برمیگرده. چون پسرا دوس ...

من پیام دادم معذرت خاستم ولی جواب نداد منم گفتم به جهنم پاک کردن دو طرفه زدم که بفهمه به چپمه برگرده بدتر از اینبار قهوه اییش می کنم من غرورمو گذاشتم کنار ی بار عمرااا بازم این کارو بکنم حالا طرف هر خری باشه عشقم یا رفیقم یا خانوادم    

من پیام دادم معذرت خاستم ولی جواب نداد منم گفتم به جهنم پاک کردن دو طرفه زدم که بفهمه به چپمه برگرده ...

فقط اون قهوه ای خخخخخخخخخخخخ

فرشته ساداتم /     تا خدا هست و خدایی میکند / مجتبی مشکل گشایی میکند   
منم تقریبا همینکارو کردم  بنظرت برمیگرده؟

دوست داری برگرده؟ ببین مردا اگه یکی رو بخوان من و مون نمیکنند اگه شک داری که میخوادت یا نه. پس مطمئن باش نمیخوادت.

گفتم اگه برگرده هم میخواد مثلا وابسته بشی بعدا پرتت کنه بیرون. اونطوری ته دلش خنک میشه

2706