2733
2734
عنوان

خیلی دیوونم روانی 🤣🤣

386 بازدید | 65 پست

چن سال عاشق بودم 🤩🤩در نهایت ابزار علاقه کردم ☺

عالی برخورد کرد(یه بد ذات و دروغگوییه و هزار چهره هرز😑🤐🤐😬) حرف می زدیم سر یچیز خیلی راحت گفتم بسلامت😗🤣🤣 اونم رفت حالم خیلی خوبه🤪 اوایل ناراحت شدم اما الان فهمیدم چقدر طرف هرزه اس🤮 و قلبمو خفه کردم عقلمو بکار بردم😜😜😝😝😝 یهووووووو🥳🥳🥳 خدایا مرسی به راه راست هدایت کردی😎😎😎   تبریک به من 😌تبریک به تو😋 تبریککککک به همهه🤭🤭🤭 

چه کردم با خودم که مرگ و زندگی برام فرقی نداره ؟

الان جو گرفتتت

چن وقت دیگه میفهمی چ شدع

البته اگر عاشق واقعی بودی

///💎نگین قلبتم❤///❤ همیشه عشق باشد؛همیشه برکت❤/// «همین که در آغوش هم هستیم،حالِ هر روزِمان خوب است..» 💜💍👫🏻 👐🏻🥬🥕///جان من و جهان من 💜///هیچوقت باهام چشم تو چشم نشید😌دل به یغما میبرد چشمان مستم😌فقط عشقم میتونه بام چشم تو چشم بشه چونکه چشام مال خودشه😌///نور مهم نیست! وقتی قلبت روشنه...!💫 //من هوشبرم،،،هوشبرِتو،،،ینی تمام عارامشِ تو///وَاللهُ یَعْلَمُ مَا فِی قُلُوبِکُمْ 💫///💎❤///♥این را بدان که عاشق ترین فرد زمینم ،،، دنیا بداند تا آخرش با تو همینم♥♥♥ ///اصالت تو خون آدماست ... اداشو درنیارید!😁😌/// کاربر آنید_پ ام ///

خداروشکرررر که فهمیدی و خوبی❤❤❤❤

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الان جو گرفتتت چن وقت دیگه میفهمی چ شدع البته اگر عاشق وابعی بودی

ن بابا قبلا جو گیر و احمق بودم عشق پاکی داشتم ولی کور بودم نمی دیدم چه آدم خرابیه ‌ 

2738
خیلی از عشقا همینه وقتی نزدیک میشی به طرف از بین میره

نه از بین نرفته فقط کنار اومدم و سعی کردم عاقل باشم 

الان جو گرفتتت چن وقت دیگه میفهمی چ شدع البته اگر عاشق واقعی بودی

همینو بگو شاید تظاهر کنه ولی اخرش دلش تنگ میشه😕

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
ن بابا قبلا جو گیر و احمق بودم عشق پاکی داشتم ولی کور بودم نمی دیدم چه آدم خرابیه ‌ 

فک مبکنی بخدا

منم مث خودتم

عالیییی

بعد یمدت فهمیدم چقد دلتنگم

اما خب صبورم خوب مقاومت کردم

انشالله همیشه همینجور باشی❤

///💎نگین قلبتم❤///❤ همیشه عشق باشد؛همیشه برکت❤/// «همین که در آغوش هم هستیم،حالِ هر روزِمان خوب است..» 💜💍👫🏻 👐🏻🥬🥕///جان من و جهان من 💜///هیچوقت باهام چشم تو چشم نشید😌دل به یغما میبرد چشمان مستم😌فقط عشقم میتونه بام چشم تو چشم بشه چونکه چشام مال خودشه😌///نور مهم نیست! وقتی قلبت روشنه...!💫 //من هوشبرم،،،هوشبرِتو،،،ینی تمام عارامشِ تو///وَاللهُ یَعْلَمُ مَا فِی قُلُوبِکُمْ 💫///💎❤///♥این را بدان که عاشق ترین فرد زمینم ،،، دنیا بداند تا آخرش با تو همینم♥♥♥ ///اصالت تو خون آدماست ... اداشو درنیارید!😁😌/// کاربر آنید_پ ام ///
شما ازونایی هستین که تو مدرسه میگفتن خانم امروز امتحان داریماااااا

چ ربطی دارع😶

نه از بین نرفته فقط کنار اومدم و سعی کردم عاقل باشم  

عاشق بودن اینجوری نیست که تو هستی گل 

عاشق واقعی معشوق رو نمی رنجونه ازش به هیچ عنوان فاصله نمی گیره

هر چقدر هم که معشوق بد باشه

حلالم کنید و خدانگهدار   
2706