2737
2739

سلام....میخوام ب بچم حرف زدن یاد بدم ..امانمیدونم یه کلمه یه کلمه یادش بدم یاچندتا کلمه رو همزمان باهم هی تکرار کنم ؟؟مثل مامان بابا آب...تجربه یی ندارم لطفا بگید چطوری بهش یاد بدم اخه یکسال ۸ماهشه فقط بابا میگه اونم بزور البته اصلا باهاش کار نکردم  💓انشاالله خدانی نی هاتونوبراتون حفظ کنه💓

💕خدای خوب ومهربون🤗💕 خودت بهترازهرکسی میدونی ک من ب جزتوهیچکس رو ندارم...پس هیچ وقته هیچ وقت تنهام نزار و ازت میخوام همیشه مواظب خونوادم باشی مخصوصا مادرم همسرم و فرزندم ...💞تورا دارم ودارای جهانم💞برای عاقبت ب خیری و بخشیده شدن گناه های من و خودت یه صلوات می فرستی دوستم؟؟😊         اللهم صل علی محمد وال محمد(و عجل فرجهم)من واسه هر دومون فرستادم 😍😍😍

من مامان نیستم هنوز😂

ولی بنظرم درستش یک کلمه یک کلمه هست

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزيزم با چيزاي ساده شروع 

خيلي خيلي باهاش حرف بزن

برنامه كودك حروف الفبا هم عاليه

👌😄💙🌙وزن شروع (شهريور ماه) ٩٢/٢٠٠😔💙وزن شروع چالش پاييز ٨٦/٦٠٠💜🧡💛💙وزن فعلي٧٦/٤٠٠💙🤐هدف اول ٨٠ 🔑🔓✅🙃💙واي يعني رفتم تو ٧ تايييا🔓🤩🧿 🥰🥸❤️🧡✅هدف دوم ٧٥ 🔒🔒🤩💙هدف سوم ٧٠ 🔒🔒🥳🧡هدف نهايي ٦٩🔒🔒💙😀😍گروه بنفش 💜بعد زرد 💛اگروه نارنجي🧡الان آبي 🤩💙 ١٤٠٠/٠١/٠٥🌙🤩💙بامداد خمار 💙🤩 چون انگيزه دارم پس ميتونم  همونطور ك قبلا تونستم💙🙃🌙راستي من مادر يك دختر ناز ٩ ماهه هستم ك بخاطر بارداري چاق شدم 💜💛🧡💙🙃🤩🧿

من از نوزادی با پسرم خیلی حرف میزنم...همه میگن انگار داری با بچه ده ساله حرف میزنی😁

الان یک سالشه کلمه میگه....بهش میگم بگو اسب

یا بگو هاپو چی میگه

یا ببعی چی میگه....اول براش شعر میخونم میگم ببعی میگه بع بع 

بعد نگاش میکنم میگم ببعی میگه .....اونم میگه بع بع😁

من از نوزادی با پسرم خیلی حرف میزنم...همه میگن انگار داری با بچه ده ساله حرف میزنی😁 الان یک سالشه ...

ای جانم😙😙😙خداحفظش کنه

💕خدای خوب ومهربون🤗💕 خودت بهترازهرکسی میدونی ک من ب جزتوهیچکس رو ندارم...پس هیچ وقته هیچ وقت تنهام نزار و ازت میخوام همیشه مواظب خونوادم باشی مخصوصا مادرم همسرم و فرزندم ...💞تورا دارم ودارای جهانم💞برای عاقبت ب خیری و بخشیده شدن گناه های من و خودت یه صلوات می فرستی دوستم؟؟😊         اللهم صل علی محمد وال محمد(و عجل فرجهم)من واسه هر دومون فرستادم 😍😍😍
2738