2733
2739
دوست عزیز ممکنه یکی تو اوج گناه ختم برداره من دیدم طرف زنا می کرد ولی ختم قرآنشم برمیداشت به واسطه ه ...

عزیز دلم گناهای من از اون زناکننده بیشتره😔

چرا خدا زناکننده رو توبه اشو زود قبول میکنه و میبخشه 

اما من غیبت کردم غیبت گناهش از،زنا بیشتره😔با مادرمم راه نمیام😔

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
خیلی هم سریع حاجت گرفتم توی ی منجلاب گیر بودم خیلی حالم بد بود واقعا معجزه شد. خواب دیدم توی ی جایی ...

چقدر،خوب😔کاش منم راهنمایی کنن من نذر ختم قرانو خیلی وقته کردم نشده😔😭😔

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیز دلم گناهای من از اون زناکننده بیشتره😔 چرا خدا زناکننده رو توبه اشو زود قبول میکنه و میبخشه&nb ...

علتشو نمی دونم علمشو ندارم که جواب بدم....

باور مکن که عاشق صادق خطا کند....
دوست عزیز ممکنه یکی تو اوج گناه ختم برداره من دیدم طرف زنا می کرد ولی ختم قرآنشم برمیداشت به واسطه ه ...

یعنی تو میگی تو دوران ختم قرانش ،زناهم میکرد؟

2731

فقط با یکبار ختن قران اون شخص حاجت گرفت؟

چقدر،خوب😔کاش منم راهنمایی کنن من نذر ختم قرانو خیلی وقته کردم نشده😔😭😔

اما برای ازدواجم چند بار ختم برداشتم خبری نشده تا حالا. گویا کسی خریدار من نیست😂

یعنی تو میگی تو دوران ختم قرانش ،زناهم میکرد؟

بله بعدشم زنا می کرد یعنی گرفتار بود امام حسین تو خواب بهش گفته بود شفاعتتو کردیم می خوام بگم قرآن خوندن خوبه چه برای گناه کار چه برای مومن اما گناه نکردن خیلی خوبه. هر کی بتونه دور باشه از گناه آرامش داره. 

اما برای ازدواجم چند بار ختم برداشتم خبری نشده تا حالا. گویا کسی خریدار من نیست😂

چندبار ختم قران کردی یعنی؟

چله حق شناس بردار

2738
بله بعدشم زنا می کرد یعنی گرفتار بود امام حسین تو خواب بهش گفته بود شفاعتتو کردیم می خوام بگم قرآن خ ...

من ک دوست دارم گناه نکنم .قربون امام حسین بشم من😔😭😭😭😭😭یا امام حسین😭😭😭

چندبار ختم قران کردی یعنی؟ چله حق شناس بردار

من اصلا حسی ندارم دیگه برای دعا کردن برای ازدواج. همینه میگم ول حاجت بگیرید بعد ختم بردارید. شاید خیلی از بی خوابی های شبانه به خاطر خطا و اشتباه های خودمونه. یا ی وقتایی بی دلیل گریمون می گیره‌. من خیلب دلم می خواد ازدواج کنم با یک فرد تحصیلکرده با موقعیت شغلی خوب خداترس بااخلاق، هیچکی منو نمی بینه برای ازدواج

من اصلا حسی ندارم دیگه برای دعا کردن برای ازدواج. همینه میگم ول حاجت بگیرید بعد ختم بردارید. شاید خی ...

نگووووو با همین چاه حق شناس دوستم ی شوهری کرده بیا و ببین البته اون چهاربار گرفت و بعد تو خواب امام رضا حاحتشو داد

نگووووو با همین چاه حق شناس دوستم ی شوهری کرده بیا و ببین البته اون چهاربار گرفت و بعد تو خواب امام ...

من اصلا حس و حال دعا برای ازدواجو ندارم شاید تو قسمتم نیست ازدواج کنم

پس یکاری میگم حتما اونو بکن 

دعا نکن باشه 

ولی نمازهاتو ک بالاخره میخوتی اونارو اول وقت بخون 

برو تحقیق کن ببین بهجت و ایت الله مجتهدی و ..... چیا گفتن راجع ب نماز اول وقت .کلا حلال گرفتاری هاست 

گفتن هرچه قدر نمازمونو دیرتر بخونیم کارهامون ب عقب میوفته ازدواج و بچه دار،شدن و شاغل شدنو و خ نه دار شدنو و ..... عقب تر میوقته

2706