2752
2734
عنوان

بنظرتون چرا مردا عوضی شدن؟!🟥

| مشاهده متن کامل بحث + 1227 بازدید | 101 پست
چون عرف جامعه از ابتدای بشریت بهشون بها داده و میدون دادن و هی گفتن هرکاری اونا بکنن عیبی نداره. و ا ...

جواب درست همینه

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...     
منم به عنوان یه زن میگم یه عمر امثال تو خودتون رو گول زدید و هر نوع هرزگی و خیانت مرد رو انداختند تق ...

چرا فک میکنی من موقع اینکع بفهمم شوهرم خیانت کنه

نگاش میکنم؟

تفم تو صورتش نمیندازم 

ولی مشکل زنان

خودشون راضین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به عنوان یه زن بهت میگم غلط کردی هرزه بازی مردا رو گردن زنا میندازی

مرد ها با خودشون که هرزه بازی نمیکنن 

با زن ها هرز میرن 

اگر عرضه نبود تقاضا هم نبود دیگه

⏩️⏭️⏯️⏹️⏸️⏮️⏪️ 
زنا نخ میدن اولا درست صحبت کن از اولم گفتن حرفو بندازی زمین صحابش برمیداره بعدشم تا من نخام چرا ...

میدونی چرا ؟

چون اون مردا و شما اینجوری تربیت شدین که هر کی بخنده داره نخ میده

به قولی حبیب گونه بار اومدین  

رَهِ آسِمان دَرون است .... ☁️                                                   
2731
مرد ها با خودشون که هرزه بازی نمیکنن  با زن ها هرز میرن  اگر عرضه نبود تقاضا هم نبود دیگ ...

اونوقت چرا توی چیزی ک دو طرفه‌اس زنان که مقصرن؟

کسی  که اخلاقیات و تعهداتش رو زیر پا میذاره مقصره ولاغیر

چه زن باشه چه مرد

مرد ها با خودشون که هرزه بازی نمیکنن  با زن ها هرز میرن  اگر عرضه نبود تقاضا هم نبود دیگ ...

عزیز جان مردی که پدوفیله و به بچه ها هم رحم نمیکنه از روی عشوه ریختن اون بچه اینکارو کرده ایا؟

میخوای بدونی چرا مرد ها از اول تاریخ حق چند همسری و خیانت و هر کاری داشتن 

دلیلش همین چند تا زن هرزه و احمقی هست که تو این تاپیک دارن همه چیز رو میندازه گردن زن ها 

مرد های هرزه توسط همین زن های خراب که اینجا دارن خیانت مرد هارو عادی میکنن تربیت میشن 

کی میخواین بفهمین اون شوهرتونه که بهتون تعهد داره و پیمانشو میشکنه نه زن تو خیابون

4 میلیارد زن تو جهان وجود داره شوهر شما یه نفره عقلت میگه بری 4 میلیارد نفر رو ارشاد کنی یا شوهرتو درست انتخاب کنی و ازش توقع تعهد داشته باشی؟؟؟

مثال بود اسکل منظورم هرجور عشوه بود

مدل حرف زدنت هم گواهی بر مدل تربیتته😃

گفتم شما با این طرز تفکر احتمالا ازونایی هستی که طرف بگه سلام میگی عشوه اومده میخواد مخمو بزنه😁

همین چند تا زن خرابی که تو این تاپیک دارن خیانت مرد ها رو میندازه تقصیر زن ها و خیانت کرد رو عادی جلوه میدن باعث این وضعیت هستن 

چون پسر هاشون رو هم مثل خودشون خراب و هرزه بار میارن