2737
2739
عنوان

از فکر بیرون نمیام😟

267 بازدید | 27 پست

سلام

بعد نه سال جلوگیری دوماهه اقدامیم...

میشه یعنی این ماه مامان بشم؟

نکنه خدا قهر کرده باهامون؟

خیلی دلم میخواد😭اگر نشم این ماه مطمئنم افسرده میشم تازه خجالتم میکشم جلو شوهرم...نمیدونمم چرا؟ولی میکشم😢خوابم نمیبره از فکر.

ظاهرا ریلکسما

از داخل دارم میترکم

خدا مگه استغفرلله مثل ماهاست؟تا تقی به توقی میخوره قهر کنه؟

صبرداشته باش.نباید بهش فکرکنی و هی استرس بگیری چون نتیجه عکس میده

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

بستگی داره روش جلوگیری چی بوده باشه اگر قرص میخوردی این همه سال ممکنه یه مقدار تو بچه دار شدن تاثیر بذاره 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا مگه استغفرلله مثل ماهاست؟تا تقی به توقی میخوره قهر کنه؟ صبرداشته باش.نباید بهش فکرکنی و هی استر ...

نمیدونم 

میگم تو کارش  زیادی دخالت کردیم...

ظاهرا هیچ مشکلی ندارم...

آزمایش و چکاپ دکتر همه چیز اوکی بود...توکل بخدا

2728
نمیدونم  میگم تو کارش  زیادی دخالت کردیم... ظاهرا هیچ مشکلی ندارم... آزمایش و چکاپ دکتر ...

جلوگیری که دخالت توکار خدا نیست

اگه قرار باشه جلوگیری نکنیم که سالی یه بچه دنیا میاد😂😂😂

اینجوری فکرنکن انقدر انرژی منفی به خودت نده

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
نه شاید تو این 9سال فقط چهار ورق قرص خورده باشم...نمیخوردم

خب پس ان شاء الله که زود باردار میشی نگران نباش تا یکسال اقدام کردن و باردار نشدن طبیعیه من خودم بعد شش ماه اقدام باردار شدم

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2738
فکرشو کن😂🙈عین مادربزرگا که 17 18سال عمرشون حامله بودن😂😂

دقیقاااا😂😂😂😂😂😂وای چه صبری داشتن🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂

عه شش ماااه؟؟؟ وای انتظار سخته ممنون ایشالله

آره ولی میگم خیلی خوب بود که شش‌ ماه انتظار کشیدم چون الان قدر پسرمو خیلی بیشتر میدونم و لذت باردار شدن هم برام بیشتر بود چون انتظار کشده بودم

خجالت برای چی؟

نمیدونم🙊🙈میگم نکنه من نازا بودم نمیدونستم...

حقیقتایکی تو همین سایت گفت نهههه ساااال جلوگیری بدون قرص؟؟؟ پس حتما یکیتون مشکلی داشتید.

باور نمیکنی چقد حال منو خراب کرد😢

در حالیکه من و همسرم شدید جلوگیری میکردیم که قابل گفتن نیست...اما اون پای حرفش موند و دل منو چرک کرد

آره ولی میگم خیلی خوب بود که شش‌ ماه انتظار کشیدم چون الان قدر پسرمو خیلی بیشتر میدونم و لذت باردار ...

عزیزدلممم😍خداحفظتون کنه دوتاتونو...

من زود بشممم قول میدم لذت ببرم😂

با یه دوستم باهم اقدام داشتیم البته اون ی دختر داره.

10سال قرص میخورد...ماشالله ماشالله ماه اول اقدام باردار شدددد...

دروغ چرا دل من یجوری شد ک خدااا ب منم بده😢

2706