2733
2734
عنوان

عشق یا حماقت

| مشاهده متن کامل بحث + 180 بازدید | 17 پست
خدا میدونه شایده پسره بی نهایت عاشق دختره بود  اما من شخصا این نوع رفتار رو از وابستگی و اعتما ...

چند بار افت و خیز داشتم فوق العاده مودب وبا اعتماد به نفس و مقتدر یعنی مدرییت زندگی‌م خوبه اما جا داره بگم دوستمم واقعا دختر بسیار مهربان و با درک و شعور هست این مهربانی زیادشم نزاشت اون موقع دل والدینش بشکنه

هر مشکلی حداقل دو راه حل داره. یک سکوت. دو گذر زمان. 
چند بار افت و خیز داشتم فوق العاده مودب وبا اعتماد به نفس و مقتدر یعنی مدرییت زندگی‌م خوبه اما جا دا ...

هرکی یه طرز فکری داره 

خوبه ک دوستت دوست پسرش انقد میخادش ک بعد از بی وفاییه دختره و ازدواج باز هم رفت سراغش 

عشق بدون حساسیت و غیرت مزه ای نداره 

شکاکی نه ها،،حساسیت 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اتفاقا صمیمی هستیم خدا رو شکر خیلی زندگی نرمالی دارن هزار مرتبه شکر ولی حس میکنم عشق پسره خیلی واقعی ...

اره والا وگرنه من خودم اگه عاشق ی نفر باشم طلاق بگیر باهاش ازدواج میکنم شما نمیکنی؟؟؟