2737
2739
عنوان

از ازدواج سنتی خود راضی هستین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 440 بازدید | 41 پست
واقعا؟  ازدواج و دوست داشتن همسر عمیق تر از عشقه؟  آره من خیلی بچه بودم ازدواج کردم  ...

اره واقعا

ازدواج آرامشه 

منتهی پیش شرطش اینه که فکر تو روی همسرت متمرکز کنی 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
اخی لعنت به ازدواج زوری  منو همسرم ازدواجمان سنتی بود ولی اصلا اجبار نبود واز روی عقلمان تصمیم ...

یعنی یه آدمی که  خوب و موجه باشه و عاقلانه باهاش ازدواج کنی بعد منتظر بمونی که شاید یه عشقی به وجود بیاد؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره واقعا ازدواج آرامشه  منتهی پیش شرطش اینه که فکر تو روی همسرت متمرکز کنی

نه واقعا دیگه من به اون آدم فکر نمی‌کنم اگه امضامو بخونی میبینی خیلی سختی کشیدم و جای واسه فکر کردن به اونو ندارم ولی همسرمو نمیدونم ولی میگه خیلی دوستت دارم و راضیم که باتو ازدواج کردم 

2731
ببخشید شما تازه وارد بیست سالگی میشی.چهارساله ازدواج کردی اونموقع عاشق بودی !!؟؟؟ اون که عشق نیست.اق ...

واقعا میگی؟ 

یعنی عشق نبوده؟ 

خب عاشق شوهرمم نیستم فقط دوسش دارم 

یعنی تا آخر عمرم عشقو تجربه نمیکنم؟ 

عشق خب از نظر شما چیه؟ 

یعنی یه آدمی که  خوب و موجه باشه و عاقلانه باهاش ازدواج کنی بعد منتظر بمونی که شاید یه عشقی به ...

عزیزم اگه از روی عقل باشه و طرف آدم درستی باشه شاید چرا حتما به وجود میاد عشق خیلی زیباست باید به هم فرصت بدیم عجولانه نباید فکر کنیم این عشق خیلی محکم تره مطمعن باش

2740

در نوجوانی و سرکشی؛ در رویا و نادانی 

خود را از هرکس داناتر ؛؛ ولی آخرش تهی

تا نگاه کردن به خود،عمر جوانی رسید 

بس که رها شد مخ از خواب و غفلت

خورشید غروب کرد و زندگی نو رسید

شروع این زندگی  را خود به انتها میبری 

گاه درخوشی ، گاه با  غم و اندوه

کاربر مرد و   کورد هستم  @@هیچ وقت ادعای برتری مکن  بدان که همه از تو بهترند@چه غریب ماندی ای دل , نه غمی نه غمگسارینه به انتظار یاری , نه ز یار انتظاریبه غروب این بیابان بنشین غریب و تنهابنگر وفای یاران که رها کنند یاریاز تو انتظار نداشتم دستمو رها کنیمن واست بمیرم و به دیگری نگاه کنیباورم نمیشه که من از خدا تو رو بخوامتو واسه یکی دیگه شبا خدا خدا کن
واقعا میگی؟  یعنی عشق نبوده؟  خب عاشق شوهرمم نیستم فقط دوسش دارم  یعنی تا آخر عمرم ...

بله سن بلوغ عاشقی معنی نمیده.احساسات زودگذر هستش.فکر کردن به اون نفرباعث میشه شما از زندگی الانت لذت نبری.اون فرد دیگه توی زن گی شما وجود نداره.پس برای چیزی که وجود نداره داشته هاتونو خراب نکنید.