2737
2739
عنوان

از ازدواج سنتی خود راضی هستین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 440 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل از ازدواج سنتی نیست 

مساله سن کم شماس برای ازدواج 

وگرنه کیه که ندونه همسر یچیزه 

عشق یچیز دیگه

و این دوتا خیلی فرق دارن 

ارتباط زناشویی خیلی عمیق و دوست داشتنی تره

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2731

من با شوهرم سنتی ازدواج کردیم

خیلی خیلی راضیم

خیلی

اگه باپسرعموم که باهاش درارتباط بودم وفک میکردم دوسش دارم ازدواج میکردم بدبخت شده بودم

برا ظهور امام زمانمون(عج) دعا کنیم                                              الهم عجل الولیک الفرج

بیش فعالیا 

تا شونزده سالگی عاشق بودی خیلی کارام کرده بودی بهش برسی نشده بود! پس من چرا انقدر عقب مونده بودم 😭

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2738
دور از جونت

صد رحمت به سگ

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
از ازدواجت راضی هستی؟ 

نه پشیمون 

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
الان همو دوست داریم  ولی مشکلاتی داریم که اگه هرکی باعشقش ازدواج می‌کرد نداشتیم

عزیزم مشکلات شما جدای از ازدواج سنتی بخاطر سنتون بوده ...... خیلی بچه بودین وارد روابط احساسی شدین و بعد هنوز خودتونو نشناختن ازدواج کردین ...... مشاوره بهتون کمک می‌کنه که بتونین مشکلات خودتونو حل کنین و قدر همو بدونین ......

ازدواج سنتی چیزی که شما تعریف کردی نیست!!!

ما بعد از مرحله خواستگاری که چند ماه طول می کشه، چند ماه رفت و آمد داریم بدون اطلاع کسی، بعد اگر همه جوره با هم تفاهم داشتیم ازدواج میکنیم.

چیزی که شما گفتی ربطی به این نداشت اتفاقا ازدواج سنتی خیلی عاقلانه ست

اخی لعنت به ازدواج زوری 

منو همسرم ازدواجمان سنتی بود ولی اصلا اجبار نبود واز روی عقلمان تصمیم گرفتیم ماهم تو بعضی چیزا  اختلاف داریم اوایل بیشتر بود ولی الان. خیلی هم دیگه رو درک میکنیم من احساس میکنم همسرم از من عاشق تر بود ولی الان من خیلی اونو دوست دارم و فکر میکنم اگه به جای اون با کس دیگه ایی بودم اصلا باهم نمی توانستیم زندگی کنیم ببین عزیزم مشکل تو هر خانواده ایی هست چه سنتی چه با دوست ولی من احساس میکنم اعتمادی که توی ازدواج سنتی بیت دوطرف هست خیلی بیشتر از دوستی من به عشق بعد ازدواج خیلی معتقدم البته ازدواج از روی عقل نه احساسات وزوری این نظر من 

مشکل از ازدواج سنتی نیست  مساله سن کم شماس برای ازدواج  وگرنه کیه که ندونه همسر یچیزه&nb ...

واقعا؟ 

ازدواج و دوست داشتن همسر عمیق تر از عشقه؟ 

آره من خیلی بچه بودم ازدواج کردم