2726
عنوان

از ازدواج سنتی خود راضی هستین؟

440 بازدید | 41 پست

من سنتی ازدواج کردم. ولی قبل ازدواجم باکس دیگه ای دوست بودم از بچگی عاشق هم بودیم ولی پدرم نمیزاشت خیلی بیچارگی کشیدم تا به عشقم برسم ولی نشد خدا میدونه بعد اینکه جواب مثبت به شوهرم دادم چقد با عشقم گریه کردیم به شوهرمم گفته بودم دوستت ندارم مادرشم میدونست من با کسی دوستم ولی بازم اومدن خاستگاری و منم به اجبار ازدواج کردم 

دقیقا شوهرمم مثل من عاشق دختر خالش بود باهم دوست بودن عاشق هم بودن خیلی زیاد دختره هم به زور شوهرش میدن شوهر من افسرده میشه بعد چندسال میاد خاستگاری من جفتمون اصلا همو نمی‌شناختیم سریع عقد کردیم 4 سال میگذره من چند روز دیگه تولد 20 سالگیمه الان منو شوهرم همو دوست داریم ولی خییلی باهم درگیریم مشکلات زیادی داریم مشکلاتی که شاید اگه جفتمون با عشقمون ازدواج میکردیم نداشتیم از نظر من ازدواج سنتی بده و هیچی مثه ازدواج با عشق نمیشه 

حاضرم جونمم بدم واسه عشق 🙂ولی هیچ وقت با زور ازدواج نکنم فک کن هیچ حسی نداری ولی باید بغلش بخوابی ایی

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اره مثل سگ

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
حاضرم جونمم بدم واسه عشق 🙂ولی هیچ وقت با زور ازدواج نکنم فک کن هیچ حسی نداری ولی باید بغلش بخوابی ا ...

الان همو دوست داریم 

ولی مشکلاتی داریم که اگه هرکی باعشقش ازدواج می‌کرد نداشتیم 

الان همو دوست داریم  ولی مشکلاتی داریم که اگه هرکی باعشقش ازدواج می‌کرد نداشتیم

کاش با عشقت ازدواج میکردی 🙂

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔

بعععععله

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2706