2733
2734

پسرم یازده روز بعد از اینکه واکسن ۱۸ماهگیشو زد رو سینه ش دون دون های قرمز زیادی زده. جوری که پماد ان ان هم بهترش نکرده. کسی از مامانها بوده این مشکلو داشته باشه چکار کردین که خوب شد؟

🌹🌷⚘اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
نگفت اگر دونه زد چکارش کنی؟

عزیزم بچه بیحال نیست؟

آبی دریا، قدغن... شوق تماشا، قدغن... رقص دو ماهی، قدغن... باهم و تنها، قدغن... 💜شروع ۷۴🏃‍♀️...  وزن فعلی ۷۱/۲۰۰💪...  هدف👈۶۲😃  ایده آلم 👈۵۸😍💫
نه فقط رو سینه ش دون دون قرمز زده.

عزیزم اصلا نگران نشو پسر منم اونطور شده بودبردم دکتر  گفت  از آمپوله اگه دون دون نمیشد باید تعجب میکردی 

یادم نمیاد یه شربت داد خوب شد زود 

فک کنم هیدروکسی زین بود

من از قیدت نمیخواهم رهایی
عزیزم اصلا نگران نشو پسر منم اونطور شده بودبردم دکتر  گفت  از آمپوله اگه دون دون نمیشد بای ...

خدا کنه زودتر خوب شه. دون دونهاشو میبینم غصه م میگیره. 

🌹🌷⚘اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ
نه حالش خوبه. اشتهاشم خوبه.

خب خداروشکر. آخه یه بیماری هست که دورش خیلی کوتاهه و پوست دون دون قرمز میشه بچه بیحال و فکر کنم تب هم میکنه که حدودا تو همین سن میاد سراغ بچه ها. فکر کنم دورش سه تا ۵ روز باشه. که من شکم به اون بود. میتونی باز فردا زنگ بزنی مطب دکتر اطفال یه سوال بپرسی از دکتر. یا بهداشت زنگ بزن

آبی دریا، قدغن... شوق تماشا، قدغن... رقص دو ماهی، قدغن... باهم و تنها، قدغن... 💜شروع ۷۴🏃‍♀️...  وزن فعلی ۷۱/۲۰۰💪...  هدف👈۶۲😃  ایده آلم 👈۵۸😍💫
خدا کنه زودتر خوب شه. دون دونهاشو میبینم غصه م میگیره. 

خوب میشه عزیزم.غصه نخور. مراقبش باش. درباره اطفال بیشتر تب و یا اسهال خدای ناکرده نگران کننده هست.

2706