2733
2734
عنوان

دون دون زدن پوست بعد از واکسن ۱۸ماهگی

| مشاهده متن کامل بحث + 1954 بازدید | 19 پست
خب خداروشکر. آخه یه بیماری هست که دورش خیلی کوتاهه و پوست دون دون قرمز میشه بچه بیحال و فکر کنم تب ه ...

دکتر زنگ بزنم که منشی میگه بیارش دکتر. بهداشت هم میگه ببرش دکتر. بخاطر کرونا میخوام دکتر نبرمش. هر چی بشه مطب آلوده س.

🌹🌷⚘اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ
دکتر زنگ بزنم که منشی میگه بیارش دکتر. بهداشت هم میگه ببرش دکتر. بخاطر کرونا میخوام دکتر نبرمش. هر چ ...

من قبلا پیش اومده زنگ زدم دکتر سوال پرسیدم خیلیها این کارو میکنن. دکتر خوب و مهربون باشه جواب میده.البته سوالات ساده اینطوری رو.فقط باید اول وقت که خلوت تره زنگ بزنی به منشی سوالتو بگی بعد از یکی دوساعت جوابتو بگیری. 

البته من هم فکر میکنم خداروشکر بچه مشکلی نداره به زودی خوب میشه ان شاالله🙏❤

آبی دریا، قدغن... شوق تماشا، قدغن... رقص دو ماهی، قدغن... باهم و تنها، قدغن... 💜شروع ۷۴🏃‍♀️...  وزن فعلی ۷۱/۲۰۰💪...  هدف👈۶۲😃  ایده آلم 👈۵۸😍💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر زنگ بزنم که منشی میگه بیارش دکتر. بهداشت هم میگه ببرش دکتر. بخاطر کرونا میخوام دکتر نبرمش. هر چ ...

عزیزم تو نت برات تحقیق کردم.نوشته این دونه ها عوارض واکسن هستش. چون سه گانه سیاه سرفه و دیفتری و کزاز رو بهش زدن وmmr که همون سرخک یا سرخجه و اوریون هستش. ولی چون واکسن همون باکتری های کشته شده بیماریها هستن خیلی خفیف بیمار میشن. و زود خوب میشن.اینم عوارض واکسن سرخک هستش که به زودی رفع میشه. فقط مواظب دمای بدنش باش.

و اینکه خدای ناکرده گوش و گلو درد نگیره که عوارض واکسن اوریونه. که اونم خفیف میگیرن ولی با این حال در این صورت باید دکتر مراجعه کرد.

آبی دریا، قدغن... شوق تماشا، قدغن... رقص دو ماهی، قدغن... باهم و تنها، قدغن... 💜شروع ۷۴🏃‍♀️...  وزن فعلی ۷۱/۲۰۰💪...  هدف👈۶۲😃  ایده آلم 👈۵۸😍💫
عزیزم تو نت برات تحقیق کردم.نوشته این دونه ها عوارض واکسن هستش. چون سه گانه سیاه سرفه و دیفتری و کزا ...

یک دنیا ممنون خیالمو راحت کردی. امروز نگاهش کردم دونه هاش کم رنگ تر شدن.تب هم نداره. انشالله به همه خواسته هات برسی.😘😘😘

🌹🌷⚘اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ
2731
یک دنیا ممنون خیالمو راحت کردی. امروز نگاهش کردم دونه هاش کم رنگ تر شدن.تب هم نداره. انشالله به همه ...

خداروشکر.قربونت برم مرسی از دعای قشنگت❤🌸. ان شاالله زیر سایه مادرو پدرش همیشه سلامت باشه گلم😘😘