2737
2739
عنوان

با مرد بچه ننه و مادر ذلیل چه کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 874 بازدید | 112 پست
شوهرت عین شوهرمنه آون آنتن درست کردن هم داشتم منم اونا بهش میافتی با ارومی و دلسوزی نه دعوا میاگفت ...

اره واقعا چقد قشنگ گفتیییی دمت گرم باید منم سیاست به خرج ردم و زبون بریزممممم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ینی واقعا دورمیشن؟برای تو تاثیرداشت واقعا؟؟حتما میخونممم خداکنه واسه منم تاثیرداشته باشه

نمیدونم بخاطر آون بود ما  دور شدیم توکل کن بخدا ازش بخواه زندگیت درست شع 

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
2728
خداروشکر ک زندگیمون روب راه شد من بچم دنیااومد چقد بخاطر خانوادش دعواداشتیم بمیرم برابچم خیلی اذیت ش ...

ول حامله شدم خیلی خوب شد هم زدم تو سرش ببین من نمیتوانم بخاطر تو باردار شدم وای چقدر بد ویار بود منت میزاشتم سرش فقط به خاطر تو تحمل میکنم 

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
عه دکتر کجا رفتی؟بگو منم برممم؟ بنظرت جای خوابمو ازش جداکنم بهترنیس الان؟

من شمالم دکتر شرفی

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
ول حامله شدم خیلی خوب شد هم زدم تو سرش ببین من نمیتوانم بخاطر تو باردار شدم وای چقدر بد ویار بود منت ...

خخخخخخخ چ موزی بودی 😆😆😆😆😆😆

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2738

مادر ذلیل یعنی چه ؟؟

لایک یعنی  👉                                                               ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                 ✌🧚‍♀️  «سن نواخدان منیم نفسیم اولدون»   🧚‍♀️✌                               
2706