2737
2739
عنوان

با مرد بچه ننه و مادر ذلیل چه کنیم

874 بازدید | 112 پست

شوهرم اسمش شوهره وگرنع احساس میکنم با ی بچه کوچیک زندگی میکنم همه چیزشووو خونوادش خبردارن حتی چیزایی که من نمیدونم و اونا میدونن روزی ۱۰بار به شوهرم زنگ میزنن تمه ی کارشونو به شوهر من میگن بااین که پدرشوهرمم جوونه خسته شدم هزاربارم بهش گفتم خیلی بچا ای درس شو مرد شو نمیفهمه 

عین ی بچه میمونه دارم دیونه میشم اخه مردم انقد مادرپرست خانواده پرست نونش به اونا میده بد خبرمرگمم پامیشیم میریم اونجا ی دعوایی میفته که اونجا لال باشیم باهم حرف نزنبم اگه دعوام نیفته همینه انگارمنو نمیشناسه

بخدا حالم دیگه داره بهم میخوره 

حالا تواقدامم  اخه خیلی تنهام این مرده  ام یا میاد خونه میخوابه یا صب تا شب با ننه باباش میحرفه یا تو تلوزیونه بنظرتون بچا بیاد درست میشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نه بچه بیاد از هم دور تر میشین  خواهرانه میگم اول سعی کن همسرت و به راه خودتو زندگیت کنی بعد ا ...

اخه بچه دوس داره شاید یکم سرش شلوغ شه فکر خونوادش از سرش بیفته بخدا انگار سرپرست دوتا خونس انقد که همه چیشونو به شوهرم میگم هر کاری داشته باشن مادرشوهرمم از سیاست‌های پسرشو طرف خودش میکشه خستم اه

😣😣😣😣😣😣😣

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2738
اخه بچه دوس داره شاید یکم سرش شلوغ شه فکر خونوادش از سرش بیفته بخدا انگار سرپرست دوتا خونس انقد که ه ...

اینجوری تازه آمار بچه رو هم به مادرش میخواد بده 

یه ذره دست نگه دار به بهوونه کرونا بتونی قلق شوهرت و پیدا کنی تا رام خودت بشه بعد بچه بیاری 

البته من دخالت بیجا نکنم تو زندگیت انشالله هر چی صلاح و خبرته اتفاق بیفته عزیرم

با سیاست خودت افسار زبونشو دستت بگیر 

اخه چجوری دیگه بریدم ازش هروقت بریم خونه ی ننش دعواس

درروز مادرش هزارباربهش زنگ میزنه با قربون صدقه کارشومیبره جلو

صورت توخونس ما تونمون بااونا فاصله داره دوره شوهرش خونس به شوهرمن زنگ میزنن میگن بیابریم میز تلوزیون بخریم

خانواده شوهرمنم بودن مثلا صبح میخواستم بیدارکنم بره کار مثلا ۷ میخواست بیدارشه مادرشوهرم شیش ونیم زنگ میزدمنم گفتم من خودم شوهرمو بیدارمیکنم میخوام مستقل شیم خودمون زندگی کنیم دیگ کلا ولمون کردن

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

اخلاق شوهر منم اینطور با همین شرایط بود زندگیم

الان خورشید ولی اولا تا طلاق رفتیم کم کم درست شد نه یک دفعه

قلق شوهر من محبت بود و نشان دادن اعتماد کامل بهش و تعریف ازش

یعنی هر چی ازش میخواهم این اخلاق خوب رو داشته باشه که نداشتن پیش دیگران یا حتی خودش تعریف میگردم این اخلاق رو داره برای اینکه من اعتمادم رو از دست ندم آون اخلاق رو سعی میکند داشته باشه با یکی دوباره هم توش نادیده نشدا چندبار

باهوش زیاد حرف بزن نصیحت نکن زور نو با مهربانی حرف بزن بکش سمت خودت

شک نکن میاد سمتت

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
خانواده شوهرمنم بودن مثلا صبح میخواستم بیدارکنم بره کار مثلا ۷ میخواست بیدارشه مادرشوهرم شیش ونیم زن ...

اخه من چجوری بگم بدون اینکه من بفهمم کارشو پیش میبره ازین سیاست دارای فجیعه اینجوری بود غلط کرد به پسرش زن گرفت

پسره ام غلط کرد زن گرف خیلی تعصب خونوادشو میکشه

اخلاق شوهر منم اینطور با همین شرایط بود زندگیم الان خورشید ولی اولا تا طلاق رفتیم کم کم درست شد نه ...

ای بابا خواهر محبت ی طرفه نمیشه ک مشکل من خانوادشن خیلی تو زندگیم نقش دارن نمیزارن پسره مستقل شه 

2706