2737
2739
عنوان

وابستگی تو عشق بده یا خوب؟؟؟ چرا ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 214 بازدید | 47 پست
منم همینطور خیلی اشتباهای بزرگی کردم هر نوع خیانتم بگی کردم😐

نههه من خیانت خط قرمزمه حتی تو فیلم و سریال درباره پسری هم نظر نمیدم که به امیرم خیانت میشه 😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😂😂😂😂 از این به بعد بجای مجنون منو مثال بزنین خخخخخ

باشه عشقم مجنون اداتو در میاره😍

نه ولی خدایی انقد وابستگی خوب نی اونم الان ک هیچ چیز معلوم نیست یه لحظه به این فکر کن که بابات نزاره و کم کم وابستگیتو کم کن بهت گفتم که چون الان زیاد باهاش نیستی هی تو فکرو خیالشی ک باهاش باشی اینجوریه وگرنه یه سال ک قشنگ ور دلت باشه دیگه حست در این د نیست پس سعی کن به خودت کمک کنی و قبول کنی که این حست قبل ازدواج منطقی و عادی نیست

باشه عشقم مجنون اداتو در میاره😍 نه ولی خدایی انقد وابستگی خوب نی اونم الان ک هیچ چیز معلوم نیست یه ...

مارو مرگ هم نمیتونه جدا کنه همه هم می‌دونن اگه نذارن یا میمیرم یا فرار میکنم باهاش جز اینا چاره ای ندارم هیشکی از دل اون یکی خبر نداره که پریسا جون حتی به نبودنش نمیتونم فکرم هم بکنم خدا قبل اینکه این بلا رو سرم بیاره منو از رو زمین محو کنه که نبینمممم

2740
مارو مرگ هم نمیتونه جدا کنه همه هم می‌دونن اگه نذارن یا میمیرم یا فرار میکنم باهاش جز اینا چاره ای ن ...

خدانکنه این حرفا چیه از خدا میخوام که اگه صلاحه به هم برسین و با ارامش زندگی کنین

منم دقیقا حس تورو دارم تاحالا نشده که به نبودش فکر کنم فکر میکنم همیشه هست و ما به هم میرسیم از یه طرفم خانوادم سخت گیرن خیلی میترسم به هم نرسیم به جز اون با هیچکس دیگه نمیتونم ازدواج کنم حتی فکرشم سخته